21 Gün Kök Çakra Şifalandırma Seansı (Köklenme Aktivasyonu) (1. Çakra)

KÖK ÇAKRA 21 GÜN ŞİFA SEANSI

(KÖKLENME AKTİVASYONU)

 1.ÇAKRA  

Bu seans aşağıdaki konularda sorun yaşayan danışanlarımıza özel olarak Levent Akkaya tarafından hazırlanır.

Çalışmanız, kök çakranızı dengelemek ve onarmak ile ilgili hazırlanmış 21 gün uygulayacağınız bir ses kaydı ve yine 21 gün uygulayacağınız kök çakranızla ilgili tecellilerinizi yükseltecek Esma Ül Hüsna düzeninizi içermektedir.

Bu Esma Ül Hüsna düzeni KÖK ÇAKRA akışınızdan kaynaklanan sorunlara yönelik olarak kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. 

KÖK ÇAKRA HANGİ KONULARI KAPSAR ?

Kök çakra genellikle, temel güvenlik, topraklanma ve yaşam enerjisi ile ilişkilidir.

Bu enerji merkezi, fiziksel dünyada varoluşumuz ve temel ihtiyaçlarımızla bağlantılıdır.

İşte kök çakranın kapsadığı temel konular;

Güvenlik: Kök çakra, kişinin temel güvenlik ihtiyaçlarına odaklanır.

Bu, maddi güvenlik, barınma, beslenme ve günlük yaşamın temel ihtiyaçlarıyla ilgilidir. Doğru çalışan bir kök çakra, her durumda güvende hissetme ve yaşamın tüm temel kaynaklarına kolayca ulaşabilir olma bilincini uyandırır.

Topraklanma: Kök çakra, bizi fiziksel dünyaya bağlar ve enerji sistemimizi topraklar. Topraklanma, bedenimizi ve enerjimizi dengede tutma yeteneği anlamına gelir.

Hayatta Kalma İsteği: Kök çakra, hayatta kalma içgüdüsü ile ilgilidir. Bu, tehlikelerle başa çıkma ve yaşamın zorluklarına karşı direnç gösterme kapasitesini içerir.

Maddi Konular: Kök çakra, maddi konularla ve finansal dengeyle de bağlantılıdır. Kişinin maddi akışını, bu alandaki blokajları, sahip olma ve maddeye hakim olma konularını belirler.

Güven İnşa Etme: Kök çakra, içsel güvenin inşa edilmesi ve dış dünyaya güvenle yaklaşma yeteneği ile ilişkilidir. Kendine güven, özdeğe ve cesaret gibi kavramları içerir.

Fiziksel Sağlık: Bedensel sağlığımız ve bedenimizle olan bağlantımız kök çakrayla bağlantılıdır. Sağlıklı bir kök çakra, genel fiziksel sağlığı destekler.

Toplumsal Bağlar: Aile, topluluk ve genel olarak toplumsal bağlar kök çakra ile ilintilidir. Güçlü bir kök çakra aidiyet hissini, ilişkilerdeki güveni ve buna yönelik seçimleri belirler.

Atalarımızdan aldığımız enerji ve düşünce kalıplarının yaşamımızdaki etkisini kök çakra belirler.

KÖK ÇAKRA’nın dengeli ve güçlü olması, bireyin genel yaşam deneyimini, fiziksel ve zihinsel sağlığını olumlu bir şekilde etkiler.

KÖK ÇAKRADA OLUŞAN HASAR ve TIKANIKLIKLAR YAŞAMIMIZA NASIL YANSIR ?

Yukarıda belirttiğimiz konularda yaşadığımız tekrarlar ve sorunlar KÖK ÇAKRAMIZDAKİ enerji akışının doğru olmadığını ve onarılması gerektiğini işaret eder.

Korkularınız ve endişeleriniz sizi tüketiyorsa, kendinizi güven içinde hissetmiyorsanız, hayatınızın kontrolünü bir türlü elinize alamıyor ve sürekli savruluyorsanız, yaşam enerjiniz kontrolsüzce düşüyorsa, maddeyle ilgili akışınız sürekli tıkanıklığa uğruyor veya tekrara düşüyorsa, atalarınızdan gelen bazı negatif enerji şablonlarının yaşamınızı etkilediğini düşünüyorsanız şimdi çalışmamıza kayıt olabilirsiniz.

KÖK ÇAKRA ŞİFALANDIRMA SEANSINA NASIL KATILABİLİRSİNİZ ?

Aşağıdaki ŞİMDİ KATIL linkinden çalışmanızı satın aldıktan sonra iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve bilgilerinizi almamız için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Çalışmanız sizden bilgilerinizi aldıktan sonra hazırlanmaya başlanır ve yaklaşık 4 gün içinde tarafınıza iletilir.

KÖK ÇAKRA ile ilgili her gün uygulamanızı yapacağınız seansınız ses kaydı olarak Whatsapp ile, 21 günlük esma düzeninizi içeren dosya yine Whatsapp veya Mail ile tarafınıza iletilir.

(Her çakra için ayrı bir çalışma yapılabilir, hangi çakralarınızı şifalandırmak ve onarmak gerektiği ile ilgili sorularınız varsa aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz)

KÖK ÇAKRA 21 GÜN ŞİFA SENASI KATILIM ÜCRETİ ve KAYIT 

Kök çakra 21 gün şifa seansı 

1100 TL  (KDV DAHİL) 

Ödemelerinizi:

- Kredi Kartına Taksit veya Tek Çekim (web sitemiz güvenli İyzico kredi kartı tahsilat sistemi alt yapısını kullanmaktadır, kart bilgileriniz web sitemize ulaşmaz)

- Banka Havale - EFT

- Yurt dışı için Western Union yoluyla ödemenizi yapabilirsiniz.

Ödemelerinizi aşağıdaki linkten kredi kartına taksitle veya banka hesabına nakit olarak yapabilirsiniz. 

İleteceğiniz mail adresine e-faturanız danışmanlık ücreti başlığıyla gönderilecektir. 

ŞİMDİ KATIL

İLETİŞİM ve RANDEVU

Katılım istekleriniz veya olası sorulanız için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. 

Levent Akkaya / Rota Akademi 

GSM / Whatsapp : 0533 682 78 78  (Pazar Günü Hariç 11:00 - 21:00 Arası)

Mail : levent@rotaakademi.com

(Mail gönderileriniz bazı durumlarda spam olarak düşebilmektedir, iki gün içinde cevap alamadığınız takdirde iletişim saateleri arasında WhatsApp veya Telefon görüşmesiyle iletişime geçiniz)