Müselles Vefk Nedir ve Nasıl Hazırlanır (?)

VEFK NEDİR ?
Vefk genel tanımıyla ''UYUM'' anlamına gelir.

Bir konuya, bir duruma, bir oluşa uyumlu olmak, ona daha kolay ulaşabilir veya onun tarafından daha kolay ulaşılır olmak şeklinde açıklayabiliriz.
 
Bu durumu bazılarımız şanslı olmak olarak değerlendirebilir.

Aslında şanslı olmak dediğimiz kavram bizim o durumla ilgili engellerimizin ortana kalkması ve konu hakkında çok daha etkin olmamız anlamına gelir.

Bir örnek verecek olursam; bazı insanlar vardır, yaşamlarında sürekli maddeyle ilgili sorunlar mevcuttur, parayı zor kazanır, maddeye zor sahip olurlar. Kimi insanlar da tam aksine sanki maddenin merkezindedir, herşey onlara doğru akar, hatta onları gördüğümüzde '' ne şanslı, sanki her şey ona yardım ediyor'' deriz.

Bu durum o kişinin Allahın sevgili kulu olduğundan kaynaklanmamaktadır, hepimiz yaratanın eşitliği ve adaleti içinde aynı duruma gelebiliriz. Bu durum o kişinin maddeyle ilgili blokajlarının kalkmış olmasından ve varlık frekansının maddeye dair alana uyumlu olmasından kaynaklanır. Aynı şey aşk ve diğer her durum için geçerlidir.

İşte bu durum, bizim radio'da belli bir müziği dinlemek istememiz gibidir. O müziğin çaldığı frekansı bulur, o frekansa ulaştığımızda istediğimiz o müziği dinleyebiliriz.

MÜSELLES / VEFK KARELERİ NEDİR ?
 
Müselles, yani ''marifetli kare'' adıyla da bilinen şablonlar bir nevi Vefk olarak değerlendirilen, aslında bunun çok daha ilerisinde, kişilerin kendi özel bilgileriyle hazırlanan, var oluşun düzenine katılmalarını sağlayacak veya aldıkları negatif etkilere kalkan vazifesi görecek evrensel düzenin simgeleriyle ortaya çıkan bir nevi tılsımdır.( Tam anlamını içeriği karşılamasa da en yakın sözcük olarak bunu kullanmak zorundayım )

Biraz tarih merakı olan herkes matematiksel düzen denilen aslında ilahi oluşumun varlık alemine yansıdığı o muhteşem simgeler bütününün İnsanlık var olduğundan beri farklı amaçlarla, farklı hedeflere varmak için kullanıldığını okumuş veya dinlemiştir.

Osmanlı padişahlarının üzerlerine giydikleri gömlekten, kullandıkları takılardan, en sıradan kişilerin bile ulaşabildiği materyallere kadar bu konuda binlerce farklı uygulama kadim bilgiler olarak günümüzde de varlığını sürdürmektedir.

Müselles kareleri, Muhyiddin Arabi, İmam-ı Gazali gbi pek çok islam düşünürünün de dikkatle incalediği ve kişiye özel olarak uyguladığı muhteşem sembollerdir.

Müselles kareleri, kişilerin astrolojik bilgileri, isim analizleri ve kişiye özel esmalarının ebced değerleri vasıtasıyla hazırlanan bir kodun gümüş levha üzerine 9 haneli bir kare olarak işlenmiş halidir.

Bu karedeki dizilimi şimdilerin popüler söylemi olan ''pin kodlarına'' benzetebilirsiniz. ( Elbette ki kaynağı çok daha derindir )

Bu kodun sembolik diziliminin verdiği açılım adeta parmağınızdan, boynunuzdan veya bulunduğunuz mekanlardan, bütün varlığınıza akan kuvvetin kapısının açılmasına vesile olan bir şifre görevi görmektedir.

Gümüş levhalar üzerinde kullanılması gereken müselles karelerini muskalarla veya faklı majikal ritüellerle karıştırmamalıyız, çünkü tüm bu ritüeller şu an baz alınarak yapılan etkiler olup, etkisi belli bir dönemi kapsamaktadır.

Müselles kareleri ise bizlerin tüm varlığının beslendiği o ilahi dizilimde, sadece bedenen değil ruhen de bir bütünlük kurduğundan, temasta olduğunuz, veya yanınızda bulundurduğunuz her an için zaman ve mekan sınırı olmadan işlevseldir.

KİŞİYE ÖZEL MÜSELLES - VEFK KARELERİ NASIL HAZIRLANIR ?
 
Bu sembolik düzeni kişiye özel hazırlamak oldukça zahmetli bir süreçtir.

Kişilerin doğum bilgileri, tam isim ve soyad, anne adı ve kişisel esmalarının ebcet değerleri beraberce kullanılarak bu her yönden dengeli olan bu bütüne ulaşılır.

Zaten ''Vefk'' kelimesi uyum anlamına gelir.

Çeşitli kaynaklarda Müselles karelerinden marifetli kare veya uyumlu kare ismiyle de bahsedilmektedir, çünkü içlerinde hem tespit edilen Esmaların sadeleştirilmiş ebced değerlerini, hem de verdiğiniz bilgiler doğrultusunda tespit edilen diğer sayısal değerleri barındırır. Tüm bu sonuçları o kare içine gurubunuza bağlı olarak yerleştiririz ve her yönden aynı toplama ulaşırız.

Sizlerle yapacağımız görüşme sırasında tüm bu bilgiler alınarak gerekli hesaplamalar yapılır ve bir nevi anahtar olan bu kareler dilerseniz yüzük, dilerseniz kolye, dilerseniz bileklik formunda tamamen size özel olarak dökümü yapılarak hazırlanır.

Müselles karelerinin gümüş üzerine işlenmesinin ruhani nedenlerinin yanı sıra, asıl önemli neden gümüş üzerine işlendiği için onu her an üzerinde bulundurabilecek olmanızdır.

Eskiden büyük gümüş levhalar halinde hazırlanan ve kişilerin yaşadıkları mekanlara asılan büyük objeleri artık üzerimizde taşıyabiliyoruz.

KİŞİYE ÖZEL MÜSELLES - VEFK KARELERİNİ HANGİ AMAÇLARLA HAZIRLATABİLİRSİNİZ?
 
Müselles / Vefk çalışmanızıihtiyacınıza göre 4 yönde hazırlatabilirsiniz, her biri farklı gurup vefk çalışması içerdiği için takınız bir yön için hazırlanır.

(Kolye ve bilekliklerimiz çift yönülü veya dört yönlü olarak hazırlanabilir)

Sizin için önemli olan bir, iki veya daha fazla konu için farklı objeleri - takıları seçebilir birlikte kullanabilirsiniz.

1-Şans ve Başarı için. (Hava Vefki)

2-Bolluk ve Bereket için. (Toprak Vefki)

3-Sevgi ve Aşk için. (Ateş Vefki)

4-Nazar ve negatif etkilerden korunmak için. (Su Vefki)

KİŞİYE ÖZEL MÜSELLES - VEFK KARELERİNİ NASIL EDİNEBİLİRSİNİZ ?
 
Kişiye özel hazırlanan bu çalışmamızı edinmek için sayfa sonundaki lletişim bilgilerimizden (mail veya telefon) doğrudan bize ulaşarak gereken bilgileri iletebilirsiniz.

Müselles çalışmanızı hazırlamak için sizinle bilgilerinizi alacağımız kısa bir görüşme yaparız, bu görüşme ışığında sizin için hazırlanan kişisel Esmalarınızı, şanslı - riskli zamanlarınızı, uğurlu sayınızı, isteğinize göre tamamen size özel hazırlanmış kolye - yüzük - bileklik müselles takınızı yaklaşık 7 gün içinde hazırlayarak kargo adresinize iletiriz.

Siz bilgilerinizi ilettikten ve aşağıdaki yöntemlerden biriyle ödemenizi gerçekleştirdikten sonra tamamen size özel şablonla 925 ayar gümüş olarak dökülür.
 
Gümüş müselles - vefk takılarımızı Erkekler ve Bayanlar kullanabilir.

(Bazı yerlerde tek tip şablon olarak hazırlanmış sembolik müselles karelerinden farklı olarak yaptığımız çalışma tamamen sizin bilgilerinize dayanır ve sadece sizin için tek olarak kalıplanarak dökülmektedir, zaten ancak sizin bilgilerinizle gerekli ritüellere uyarak hazırlanmış bir sistem etkili olacaktır, diğerleri sadece bir süs eşyası olarak kalacaktır)

Müselles karelerimizle beraber isim - sayı analiziniz, kişisel esmalarınız ve özel tarihlerinizi ( şanslı ve şanssız dönemler) kapsayan dosyamız size iletilir böylece kullandığınız takınızın ne içerdiğini bilirsiniz.

Kendiniz veya sevdikleriniz için özel olarak yaptıracağınız - hediye edeceğiniz yüzük, kolye veya bileklik müselles vefk takıları için, kişilerin tam doğum tarihini, doğum yerini, anne adını, mümkünse (biliyorsanız) yaklaşık olarak doğum saati, kargo adresi ve kargoda kullanılmak üzere cep telefonu numarası bilgilerini bize iletmelisiniz.

'0533 682 78 78'' no'lu telefondan ''11:00 - 19:00'' saatleri arasında doğrudan bize ulaşabilir veya levent@rotaakademi.com mail adresimizden sorularınızı veya siparişlerinizi iletebilirsiniz.