21 Gün Reiki Şifa Çalışması (Arınış ve Yükseliş)

450.00 TL
Ürün Detayları:

 

KİŞİYE ÖZEL REİKİ ŞİFA ÇALIŞMALARI

(21 GÜN PROGRAMLARI)
      
               
Değerli dostlarım, elbette ki bizlerin öncelikli amacı sizleri Reiki şifa sistemiyle tanıştırıp onu kendi yaşamınızda istediğiniz her an kullanacak duruma gelmenizi sağlamaktır, yani bu sistemlere inisiye olmanızdır. 

Fakat biliyoruz ki, her yol, tüm insanlara uygun olacak diye bir kural da yoktur. 

Şu an Reiki inisiasyonu için kendinizi uygun hissetmeye bilirsiniz, veya bu yaşam tarzının şimdilik kendi hayat akışınıza uygun bulmayabilirsiniz. 

Bir ihtimal de, bir reiki sistemi içinde olsanız da dışarıdan güvenilir bir yardımı yaşamınız için talep etmek isteyebilirsiniz. 

Sebep her ne olursa olsun, Reiki ve şifa sistemlerini yoğun olarak kullandığımız 21 günlük süreçlerimize katılabilirsiniz. 

Bu sayede hem Reki enerjisini deneyimleyebilir, hem de onun yaşamınıza kattığı pozitif ilerleyişi daha iyi hissedebilirsiniz. 

21 günlük çalışmalarımız için önemli olan kısım sizinle yapacağımız tespit görüşmesidir, nerede sorun yaşıyorsunuz, hangi yönde ilerlemek istiyorsunuz, hangi yapının şifalanmasını istiyorsunuz, bunları anlamak ve çalışmamızı bu bilgiler ışığında yapmak en doğru yoldur. 

Tespit görüşmesi için randevu taleplerinizi sayfa sonundaki iletişim yollarımızdan bize iletebilir veya Randevu Telep Formunu doldurarak uygun görüşme saatlerinizde bizim tarafımızdan aranmak isteyebilirsiniz. 

(Telefon görüşmelerimiz sadece yurt içinden katılan danışanlarımız için geçerlidir, yurt dışından katılan dostlarımız bize viber uygulamasından telefonla veya mail yoluyla tespit görüşmemiz için iletişime geçebilir)

Tespit görüşmemiz sırasında sizden çalışmamız için gereken bilgiler alınacak ve sizin yapmanız gereken uygulamalar hakkında bilgi verilecektir. 

İhtiyaç duyarsanız 21 Gün çalışmalarımızın ikisine aynı anda katılabilirsiniz. 

Levent Akkaya / Reiki Master Teacher

21 Günlük Arınış ve Yükseliş Reiki Çalışması

Yaşam her gün onlarca insan ve yüzlerce etkiyle karşılaştığımız büyük bir bütün.

Elbette ki yaşadığımız her deneyim bizde olumlu sonuçlara yol açmıyor, karışan duygularımız, olumsuz biçimde kodlanan düşüncelerimiz yaşamımızın tüm yönlerinde hem maddesel, hem ruhsal alanda engellere neden oluyor.

Değerli dostlarım artık çok daha iyi biliyoruz ki düşüncelerimizin ve yaşamla ilgili tüm oluşlarımızın enerji bedenlerimizle doğrudan ilişkisi var.

Enerjimiz en yakınımızdaki insanlardan tutun da bizi bilerek veya bilmeyerek fiziksel veya duygusal olarak negatif etkileyen tüm kişilerden doğrudan etkileniyor.

Bu etki zamanla birikerek maddesel, duygusal ve düşünsel alanda aklınıza gelebilecek tüm konularda önümüze engeller olarak çıkıyor.

21 günlük Arınış ve Yükseliş programımız sizleri bu negatif enerji birikiminden arındırmak, maddi ve manevi alanda yaşamsal döngülerinizin düzenini sağlamak amacıyla hazırlanmış bir çok enerji sisteminin bir arada kullanıldığı bir süreçtir.

Çalışmamızda negatif etkilerden arınışınız ve pozitif yönde ilerleyişinizi sağlamak için kullandığımız başlıca sistemler şunlardır. 

(Linklere tıklayarak sistemler hakkında bilgi edinebilirsiniz)

 
 
Bu programa bireysel olarak katılabileceğiniz gibi doğrudan fiziksel ve duygusal bağınız olan kişilerle beraber de katılabilirsiniz.
( Aynı ev içinde yaşayan bireyler, iş yerinde beraber çalıştığınız kişiler, duygusal birliktelikler vs )

21 günlük arınış ve yükseliş çalışmamız kayıt olduğunuz günden itibaren sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda her gün gerçekleştireceğimiz şifa aktarımlarıyla gerçekleşir.

Sizin bu çalışma sırasında yapmanız gereken, kaydınız sonrasında size gönderilecek olumlama cümlelerini ve gerekli gördüysek günlük Esma Ül Hüsnanızı zikretmenizdir.

Bunun dışında başka bir uygulama yapmanıza gerek yoktur. Uygulamanız 21 gün boyunca verdiğiniz bilgiler doğrultusunda bizim tarafımızdan yapılacaktır. 


Aşağıda belirteceğimiz etkileri yoğun olarak hissediyorsanız çalışmamıza katılabilirsiniz.

Endişe ve huzursuzluk gibi negatif düşüncelere sık kapılıyorsanız.

Enerjinizin ve yaşam gücünüzün düştüğünü hissediyorsanız.
 
Bolluk ve bereket alanında sürekli tekrarlanan kısıtlanmalar yaşıyorsanız.

Dugusal alanda veya insan ilişkilerinde engeller hissediyorsanız.

Yeni başlangıçlar konusunda engellerle karşılaşıyorsanız.

Sürekli aynı konularda tekrarlanan engellerle karşılaşıyorsanız.
 
Kendinizin ve/veya aile bireylerinizin üzerinde, ilişkilerinizi etkileyen negatif etkiler hissediyorsanız.

Çalışmamıza katılabilir ve evrensel şifanın bilinçli etkisiyle arınış ve yükselişi yaşamınıza davet edebilirsiniz.

Unutmayın ancak negatif etkilerden süzülmüş bir zihin ve beden sizi hedeflerinize götürecek güçte olacaktır.

 
21 Gün Arınış ve Yükseliş Reiki Şifa Çalışması Bedeli

450 TL 

Ödemelerinizi yukarıdaki Sepete Ekle butonundan ilgili sayfaya yönlendirilerek gerçekleştirebilirsiniz. 

  • Kredi Kartına Tek Çekim veya Taksitle - 2 - 4 - 6 - 9 Taksit (İyzico Alt Yapısıyla 7 Banka Kartına Güvenli Ödeme - Kart Bilgileriniz Web Sitemize Ulaşmaz)
  • Banka Hesap Bilgilerimize Havale veya EFT Yoluyla. 

 
BİLGİ - RANDEVU /  İLETİŞİM BİLGİLERİ 

Tüm çalışmalarımız hakkında bilgi ve randevu talepleriniz için iletişim numaramızdan veya mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
 
Çalışmalarımıza Yurt içi veya Yurt dışı tüm lokasyonlardan telefonla veya mail aracılığıyla, bilgi ve isteklerinizi ileterek uzaktan katılabilirsiniz. 
 
Mail iletilerinizde lütfen isim - soyad, konu, istek hakkında bilgi veriniz. Sizinle telefonla iletişime geçmemizi istiyorsanız iletişim numaranızı ve uygun aranma saatlerinizi iletmeyi unutmayınız. ( 11:00 - 19:00 Arası ) 
 
Yurt dışı aramaları tarafımızdan yapılamamaktadır. Sizler bize iletişim numaramızdan ulaşabilir veya mail gönderebilirsiniz. 
 
Telefon görüşmeleri size en doğru bilgiyi vermek amacıyla bizzat Levent Akkaya tarafından yapıldığından, eğitim, seminer veya tespit görüşmeleri esnasında meşgul olabilir, yahut o an için cevaplanamayabilir. Lütfen bu gibi durumlarda çağrı tekrarından kaçınalım. Aramanız görüldüğünde en uygun zamanda size dönüş yapılacaktır. 
 
Site iletişim veya mail ile bize yapılan gönderiler sayfa güvenlik standartları gereği bazen spam olarak algılanabiliyor, talebiniz hakkında yazılı veya arama olarak belirttiğiniz zamanda size geri dönüş yapılmadıysa lütfen bize doğrudan telefonla ulaşınız. 
 
Çalışmalarımıza katılan veya ilk defa görüşeceğimiz dostlarımız, lütfen uzun uzun cevaplamamız gereken sorularınız için telefonla bize ulaşınız, ne yazık ki uzun cevaplar yazmamız gereken mail veya mesajla iletilen sorulara - bilgi isteklerine yoğunluğumuz dolayısıyla hemen karşılık veremiyoruz. 

Yurt dışından bize ulaşmak isteyen dostlarımız telefon numaramızı kendi telefonlarına kayıt ederek Whatsapp uygulamasından bize ulaşabilirler.

Sevgiyle
Levent Akkaya


Çalışma saatlerimiz, Pazar günü hariç, saat 11:00 - 19:00 arasındadır.

Telefonla iletişim konusunda bu saatlere özen göstermenizi rica ederiz. Kısa mesaj ve mail ile her zaman bize ulaşabilirsiniz. 


İLETİŞİM BİLGİLERİ 

GSM / Whatsapp  : 0533 682 78 78 


E- Mail  : levent@rotaakademi.com 
 
Randevu / İltişim / Bilgi Talep Formu (TIKLAYIN)

 
21 Gün Reiki Şifa Çalışması (Arınış ve Yükseliş)