21 Gün Sakral Çakra Şifalandırma Seansı (2. Çakra)

SAKRAL ÇAKRA 21 GÜN ŞİFA SEANSI

(BEREKET AKTİVASYONU)

2. ÇAKRA  

Bu seans aşağıdaki konularda sorun yaşayan danışanlarımıza özel olarak Levent Akkaya tarafından hazırlanır.

Seansınız, kök çakranızı dengelemek ve onarmak ile ilgili hazırlanmış 21 gün uygulayacağınız bir ses kaydı ve yine 21 gün uygulayacağınız Sakral Çakranızla ilgili tecellilerinizi yükseltecek Esma Ül Hüsna düzeninizi içermektedir.

Bu Esma Ül Hüsna düzeni SAKRAL ÇAKRA akışınızdan kaynaklanan sorunlara yönelik olarak kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

SAKRAL ÇAKRA HANGİ KONULARI KAPSAR ?

Duygusal Dengeli İlişkiler: Sakral çakra, duygusal denge ve sağlıklı ilişkilerle bağlantılıdır. Bu, sevgi dolu, anlayışlı ve karşılıklı destekleyici ilişkileri içerir.

Yaratıcılık: Sakral çakra, yaratıcılığı ve sanatsal ifadeyi destekler. Kişinin içsel yaratıcılığını ifade etme ve yeni fikirler geliştirme kapasitesiyle ilişkilidir.

Cinsellik ve Cinsel Sağlık: Sakral çakra, cinsel enerji ve cinsel sağlıkla bağlantılıdır. Bu, cinsel kimlik, arzuların doğru ifadesini, sağlıklı ve güçlü cinsel enerjiyi içerir.

Zevk ve Keyif: Sakral çakra, hayattan zevk alma yeteneği ile bağlantılıdır. Güçlü bir sakal çakra yaşam enerjinizi yükseltir.

Duygusal Esneklik: Sakral çakra, duygusal esneklik ve değişen koşullara uyum sağlama yeteneği ile ilgilidir.

Duygusal İfade: Kişinin duygularını ifade etme, anlama ve kabul etme yeteneği sakral çakra ile ilişkilidir.

Hisler ve Duygular: Sakral çakra, çeşitli duyguların deneyimlenmesi, kabul edilmesi ve yönetilmesiyle bağlantılıdır. Duyguların kontrol edilmesi. Yeterlilik hissi.

Bağlantı ve Paylaşım: Sakral çakra, başkalarıyla duygusal bağlantı kurma ve hislerini paylaşma yeteneği ile ilişkilidir.

Bolluk ve Bereket Akışı: Sakral çakra bolluk ve bereket bilincinin yükselmesi ile ilgilidir. Doğru çalışan bir sakal çakra maddeyle ilgili rezonansı arttırır ve madde enerjisine çok daha kolay ulaşır ve ulaşılır olmayı sağlar.

SAKRAL ÇAKRA’nın dengeli ve güçlü olması, duygusal sağlığı, yaratıcılığı ve sağlıklı ilişkileri destekler.

SAKRAL ÇAKRADA OLUŞAN HASAR ve TIKANIKLIKLAR YAŞAMIMIZA NASIL YANSIR ?

Yukarıda belirttiğimiz konularda yaşadığımız tekrarlar ve sorunlar SAKRAL ÇAKRANIZDAKİ enerji akışının doğru olmadığını ve onarılması gerektiğini işaret eder.

İlişkilerle ilgili duygularınızda tıkanıklıklar yaşıyorsanız, cinsel enerjinizde sorunlar çıkıyorsa, yaratıcılığınızı ve hayal dünyanızı tam olarak kullanamıyorsanız, bağımlılık sorunlarınız varsa, bolluk ve bereketle ilgili tıkanıklıklar yaşıyorsanız, kendinizi ifadede zorlanıyorsanız, şimdi çalışmamıza kayıt olabilirsiniz.

SAKRAL ÇAKRA ŞİFALANDIRMA SEANSINA NASIL KATILABİLİRSİNİZ ?

Aşağıdaki ŞİMDİ KATIL butonundan çalışmanızı satın aldıktan sonra iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve bilgilerinizi almamız için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Çalışmanız sizden bilgilerinizi aldıktan sonra hazırlanmaya başlanır ve yaklaşık 4 gün içinde tarafınıza iletilir.

SAKRAL ÇAKRA ile ilgili her gün uygulamanızı yapacağınız seansınız ses kaydı olarak Whatsapp ile, 21 günlük esma düzeninizi içeren dosya yine Whatsapp veya Mail ile tarafınıza iletilir.

(Her çakra için ayrı bir çalışma yapılabilir, hangi çakralarınızı şifalandırmak ve onarmak gerektiği ile ilgili sorularınız varsa aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz)

SAKRAL ÇAKRA 21 GÜN ŞİFA SENASI KATILIM ÜCRETİ ve KAYIT 

Sakral Çakra 21 Gün Şifa Seansı 

1100 TL  (KDV DAHİL) 

Ödemelerinizi:

- Kredi Kartına Taksit veya Tek Çekim (web sitemiz güvenli İyzico kredi kartı tahsilat sistemi alt yapısını kullanmaktadır, kart bilgileriniz web sitemize ulaşmaz)

- Banka Havale - EFT

- Yurt dışı için Western Union yoluyla ödemenizi yapabilirsiniz.

Ödemelerinizi aşağıdaki linkten kredi kartına taksitle veya banka hesabına nakit olarak yapabilirsiniz. 

İleteceğiniz mail adresine e-faturanız danışmanlık ücreti başlığıyla gönderilecektir. 

ŞİMDİ KATIL

İLETİŞİM ve RANDEVU

Katılım istekleriniz veya olası sorulanız için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. 

Levent Akkaya / Rota Akademi 

GSM / Whatsapp : 0533 682 78 78  (Pazar Günü Hariç 11:00 - 21:00 Arası)

Mail : levent@rotaakademi.com

(Mail gönderileriniz bazı durumlarda spam olarak düşebilmektedir, iki gün içinde cevap alamadığınız takdirde iletişim saateleri arasında WhatsApp veya Telefon görüşmesiyle iletişime geçiniz)