Altın Üçgen İnisiyasyonu / Golden Triangle Healing System (ÜÇÜNCÜ GÖZ AKTİVASYONU)

650.00 TL
Ürün Detayları:

Golden Triangle Healing System - Altın Üçgen

(Üçüncü Göz Aktivasyonu)

(Online Birebir Eğitim)

(Lütfen açıklamalarımızı okuyunuz, aklınıza takılan soru ve katılım istekleriniz için metin sonundaki iletişim bilglerimizden bize ulaşabilirsiniz)

 

Değerli dostlarım;

Yaklaşık 20 yıldır uyguladığımız, yurt içinde ve dışında binlerce danışanımızla buluşma şansına eriştiğimiz Reiki ve enerji çalışmaları yolunda öncelikli amacımız, sizlere bu öğretileri, tam bir kullanım alanıyla, eksiksiz uygulayacağınız sistemi verebilmektir.

 

Bu yolda tüm sorularınız ve destek talepleriniz için eğitim ve inisiyasyonlar sonrasında da yanınızdayız.

 

Altın Üçgen / Golden Triangle Healing System / (Üçüncü Göz Aktivasyonu) Nedir ?

 

Altın Üçgen İnisiyasyon sistemi kaynağı İsis ile sembolleşen, piramit etkisiyle vurgulanan güçlü  bir enerji ve şifalandırma sistemidir. 

İsis, sezgisel yeteneklerin ve spiritüel bilginin kanalı olarak sembolleşir, Altın Üçgen de öncelikle bu alandaki etkisini gerçekleştirmektedir, yoğun olarak üçüncü göz ve kalp çakrası ile beraber işlev gördüğünden üçüncü göz aktivasyon sistemi olarak da adlandırılır. 

Hiç bir inanç sistemi ile bağlantılı değildir.

 

Altın Üçgen Reiki Sistemi Özellikleri Nelerdir ?

Altın Üçgen şifa sistemi spiritüel alanın vazgeçilmez frekanslarından biridir.

İster şifacılık yolunda olun, isterseniz sadece kendi alanınız dahilinde çalışmalar yapın, bu inisiyasyon tüm algılarınızı, imajinasyonunuzu, enerji aktarımını yükseltmek için harika bir yoldur.

 

- Enerji sistemi gayet güçlü ve işlevseldir, bir şifa enerjisi olarak kullanıldığında kalıtımsal hastalıklarda ve bilinçaltı temizliğinde etkili olarak kullanılır. 

- Altın Üçgen şifa sistemi Kundalini Reiki sistemini ve Reiki enerjilerini %100 'e kadar arttırma etkisiyle, destekleyici bir sistem olarak da öne çıkan bir uygulamadır. 

- Çabuk sinirlenen ve asabi yapılı kişilerde hızlı bir düzelme ve kontrol sağlar. Kullananlar tarafından mutluluk enerjisi olarak da anılan bu sistem size motivasyon açısından çok faydalı olacaktır. 

- Özellikle şifa sistemleriyle çalışan, enerji sistemini ve sezgilerini kuvvetlendirmek, imajinasyon ve hayal gücünü daha etkin kullanmak isteyen uygulayıcılar tarafından mutlaka edinilmesi gereken bir sistemdir.

- Şifa sistemi kullanıldıkça yoğun olarak uygulanan imajinasyon (göz önünde canlandırma) tekniği ilerler ve tüm spiritüel çalışmalarınızda çok daha hızlı aşama kaydedersiniz. 

- Uzaktan veya yüz yüze uyumlanabilir ve enerjiyle hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

- Zamanla yükselen ve teknikleri deneyimlendikçe çok daha yüksek bir şekilde aktarımı gerçekleşen bir sistemdir. (sınırlarınız, hayal gücünüzle sınırlıdır)

- Konsantrasyon ve kontrol mekanizmalarınızı harika bir şekilde geliştirecektir. 

- Enerji kullanımında ve şifalandırma seanslarında uzun ritüellere ihtiyaç duymazsınız, kullanımı hızlı ve son derece çabuk nüfuz eden bir sistemdir. 

- Altın Üçgen sistemi tek seviyede aktarılır ve uyumlamadan sonra siz de başkalarını uyumlama hakkı elde edersiniz. 

 

Altın Üçgen Ders Konuları

Reiki sistemi bilgileri.

Altın üçgen kullanım bilgileri.

Duyu ötesi algı sistemleri hakkında bilgi.

Altın üçgen inisiyasyon (uyumlama) bilgileri.

 

Altın Üçgen Eğitim ve İnisiyasyonu Nasıl Yapılacak ?

Tek seviye olarak gerçekleşecek bu uyumlama sürecine Dünya’nın her yerinden uzaktan katılabilirsiniz.

Altın Üçgen eğitiminiz tercihinize göre sesli veya görüntülü olarak, yurt içi veya dışı lokasyonlar için Whatsapp veya Google Duo üzerinden 40 dakika olarak gerçekleştirilir.

Yurt içinden sadece sesli görüşme yapmak isteyen danışanlarımıza telefonla tarafımızdan aranarak da ulaşılabilir.

Seviye uyumlamanız, online eğitimimiz sırasında sizinle belirleyeceğimiz, ortak uygun olduğumuz tarih ve saatte gerçekleştirilecektir. 

Online ders anlatımı öncesinde, sizler kaydınızı yaptırdıktan sonra, ders kitapçığınız tarafınıza mail veya whatsapp yoluyla gönderilecektir.

İnisiyasyon (Uyumlama) sonrası isminize düzenlenmiş sertifikanız yüksek çözünürlüklü olarak whatsapp veya mail yoluyla tarafınıza iletilir.  

 

Altın Üçgen Eğitim ve İnisiyasyon Katılım Ücreti:

Altın Üçgen Eğitim ve İnisiyasyon ücreti 650 TL’ dir.

Ödemelerinizi sayfa başındaki Sepete Ekle butonundan ilgili sayfaya yönlendirilerek gerçekleştirebilirsiniz. 

  • Kredi Kartına Tek Çekim veya Taksitle - 2 - 4 - 6 - 9 Taksit (İyzico Alt Yapısıyla 7 Banka Kartına Güvenli Ödeme - Kart Bilgileriniz Web Sitemize Ulaşmaz)
  • Banka Hesap Bilgilerimize Havale veya EFT Yoluyla. 

 

Mutluluğa açılan kapıda güzelliklere vesile olsun.

 

Mail : levent@rotaakademi.com

Web : www.leventakkaya.com.tr

Gsm / Whatsapp : 0533 682 78 78  (10:00 - 20:00 Arası)

 
Altın Üçgen İnisiyasyonu / Golden Triangle Healing System (ÜÇÜNCÜ GÖZ AKTİVASYONU)