Altın Üçgen İnisiyasyonu / Golden Triangle Healing System (ÜÇÜNCÜ GÖZ AKTİVASYONU)

ALTIN ÜÇGEN İNİSİYASYONU 
 
Golden Triangle Healing System

(ÜÇÜNCÜ GÖZ AKTİVASYONU)

Gözlerinizi kapatın ve tüm Evreni oluşturan o birleşik yapıya odaklanın. 

Enerjinin o muhteşem yapısını bir sanatçının eserini tamamlaması gibi alın, şekillendirin ve hedefe iletin. 

Bırakın masal tadında yazılan satırları, her şeyin kaynağından belli bir sistemle akan ve tüm bilinçlere koşulsuzca sunulan bu gücün keyfini çıkarın, kendinize ve canlı, cansız tüm oluşa destek çıkın, sevgi olun, şifa olun ve Evren'e yayılın.

Levent AKKAYA - Reiki Master / Teacher 
 

ALTIN ÜÇGEN ENERJİ SİSTEMİ NEDİR ?

Altın Üçgen İnisiyasyon sistemi kaynağı Mısır tanrıçası İsis ile sembolleşen, piramit etkisiyle vurgulanan güçlü  bir enerji ve şifalandırma sistemidir. 

İsis, sezgisel yeteneklerin ve spiritüel bilginin kanalı olarak sembolleşir, Altın Üçgen de öncelikle bu alandaki etkisini gerçekleştirmektedir, yoğun olarak üçüncü göz ve kalp çakrası ile beraber işlev gördüğünden üçüncü göz aktivasyon sistemi olarak da adlandırılır. 

 
ALTIN ÜÇGEN NEREDE VE NASIL KULLANILIR, ÖZELLİKLERİ NELERDİR ?
 
- Enerji sistemi gayet güçlü ve işlevseldir, bir şifa enerjisi olarak kullanıldığında kalıtımsal hastalıklarda ve bilinçaltı temizliğinde etkili olarak kullanılır. 

- Altın Üçgen şifa sistemi Kundalini Reiki sistemini ve Reiki enerjilerini %100 'e kadar arttırma etkisiyle, destekleyici bir sistem olarak da öne çıkan bir uygulamadır. 

- Çabuk sinirlenen ve asabi yapılı kişilerde hızlı bir düzelme ve kontrol sağlar. Kullananlar tarafından mutluluk enerjisi olarak da anılan bu sistem size motivasyon açısından çok faydalı olacaktır. 

- Özellikle şifa sistemleriyle çalışan, enerji sistemini ve sezgilerini kuvvetlendirmek, imajinasyon ve hayal gücünü daha etkin kullanmak isteyen uygulayıcılar tarafından mutlaka edinilmesi gereken bir sistemdir.

- Şifa sistemi kullanıldıkça yoğun olarak uygulanan imajinasyon (göz önünde canlandırma) tekniği ilerler ve tüm spiritüel çalışmalarınızda çok daha hızlı aşama kaydedersiniz. 

- Uzaktan veya yüzyüze uyumlanabilir ve enerjiyle hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

- Zamanla yükselen ve teknikleri deneyimlendikçe çok daha yüksek bir şekilde aktarımı gerçekleşen bir sistemdir. (sınırlarınız hayal gücünüzle sınırlıdır)

- Konsantrasyon ve kontrol mekanizmalarınızı harika bir şekilde geliştirecektir. 

- Enerji kullanımında ve şifalandırma seanslarında uzun ritüellere ihtiyaç duymazsınız, kullanımı hızlı ve son derece çabuk nüfuz eden bir sistemdir. 

- Altın Üçgen sistemi tek seviyede aktarılır ve uyumlamadan sonra siz de başkalarını uyumlama hakkı elde edersiniz. 
 
İnisiyasyon (uyumlama) sonrasında sertifikanız adınıza hazırlanmış olarak, yüksek çözünürlükte JPG Formatında mail adresinize gönderilir.  

 
HEMEN KAYIT OLUN VE BU MUHTEŞEM SİSTEME ADIM ATIN 

İnisiyasyon zamanınızı sizin ve bizim uygun olacağımız ortak bir zaman için belirleyeceğiz, telefon görüşmemiz veya mail olarak inisiasyon sırasında yapmanız gerekenler detaylı olarak iletilecektir. 

İnisiyasyon sonrasında ve ihtiyaç duyduğunuz her zaman sorularınızı cevaplamak için yanınızda olacağız. 
 

ALTIN ÜÇGEN (Golden Triangle Healing System) UYUMLAMA ÜCRETİ 

350 TL (KDV DAHİL)

ÖDEME SAYFAMIZA ULAŞMAK İÇİN (TIKLAYIN)BİLGİ - RANDEVU /  İLETİŞİM BİLGİLERİ 

Tüm çalışmalarımız hakkında bilgi ve randevu talepleriniz için iletişim numaramızdan veya mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
 
Çalışmalarımıza Yurt içi veya Yurt dışı tüm lokasyonlardan telefonla veya mail aracılığıyla, bilgi ve isteklerinizi ileterek uzaktan katılabilirsiniz. 
 
Mail iletilerinizde lütfen isim - soyad, konu, istek hakkında bilgi veriniz. Sizinle telefonla iletişime geçmemizi istiyorsanız iletişim numaranızı ve uygun aranma saatlerinizi iletmeyi unutmayınız. ( 11:00 - 19:00 Arası ) 
 
Yurt dışı aramaları tarafımızdan yapılamamaktadır. Sizler bize iletişim numaramızdan ulaşabilir veya mail gönderebilirsiniz. 
 
Telefon görüşmeleri size en doğru bilgiyi vermek amacıyla bizzat Levent Akkaya tarafından yapıldığından, eğitim, seminer veya tespit görüşmeleri esnasında meşgul olabilir, yahut o an için cevaplanamayabilir. Lütfen bu gibi durumlarda çağrı tekrarından kaçınalım. Aramanız görüldüğünde en uygun zamanda size dönüş yapılacaktır. 
 
Site iletişim veya mail ile bize yapılan gönderiler sayfa güvenlik standartları gereği bazen spam olarak algılanabiliyor, talebiniz hakkında yazılı veya arama olarak belirttiğiniz zamanda size geri dönüş yapılmadıysa lütfen bize doğrudan telefonla ulaşınız. 
 
Çalışmalarımıza katılan veya ilk defa görüşeceğimiz dostlarımız, lütfen uzun uzun cevaplamamız gereken sorularınız için telefonla bize ulaşınız, ne yazık ki uzun cevaplar yazmamız gereken mail veya mesajla iletilen sorulara - bilgi isteklerine yoğunluğumuz dolayısıyla hemen karşılık veremiyoruz. 

Yurt dışından bize ulaşmak isteyen dostlarımız telefon numaramızı kendi telefonlarına kayıt ederek Whatsapp uygulamasından bize ulaşabilirler.

Sevgiyle
Levent Akkaya


Çalışma saatlerimiz, Pazar günü hariç, saat 11:00 - 19:00 arasındadır.

Telefonla iletişim konusunda bu saatlere özen göstermenizi rica ederiz.

Kısa mesaj ve mail ile her zaman bize ulaşabilirsiniz. 


İLETİŞİM BİLGİLERİ 

GSM / Whatsapp  : 0533 682 78 78 


E- Mail  : levent@rotaakademi.com 
 
 
ÜYEMİZ OLUN  

Değerli dostlarım, sosyal paylaşım alanlarında veya yüz yüze gerçekleşen çalışmalarımızla birbirimize ulaşabilsek de biliyorsunuz ki bu alanlar farklı nedenlerle kısıtlanabiliyor, bu yüzden aşağıdaki link'e tıklayıp, iki dakikanızı ayırarak, ücretsiz olarak site üyemiz olursanız, her şeye rağmen bu kanaldan buluşabilir ve sizi aktivitelemizden haberdar edebiliriz.