Burçlara Göre Haftalık Esma Ül Hüsna Desteği (03.10.2022 - 09.10.2022)

HAZIRLAYAN : Levent AKKAYA

BURÇLARA GÖRE ESMA ÜL HÜSNA NEDİR?
Sevgili dostlarım, İnsan bilincinin ve bu bilincin oluşturduğu kişiliğin temeli büyük bir oranda Evrensel sistemin içindeki kollektif yansımanın biliç alanında bireysel olarak ortaya çıkışıyla oluşur, biz bunu Astrolojik etki veya Evrensel düzenin yansıması olarak adlandırabiliriz.

Hepimiz var olduğumuz sistemin içerdiği etkiyi kişiliğimizde ve tüm yaşamımızda hissederiz, bu etki yüce Allah'ın ''Hakim'' isminin yansıması olarak tüm yaratış düzeninin neden - sonuç silsilesiyle birbirine bağlı olmasının ve birbirinden etkilenmesinin bir sonucudur.

Burcunuza göre Haftalık olarak hazırlanacak Esma Ül Hüsna desteği o haftaya yönelik Evrensel düzenden alacağınız genel etkiyi dengelemek ve karşılaşabileceğiniz durumlarla ilgili öne çıkarmanız gereken özelliklerinizi yükseltecek etkiyi içermektedir.

Sevgili Dostlarım;

Her birimiz yüce yaratıcının yansımalarını bilincinde ve tüm varlığında taşıyan mühteşem birimleriz, bu birimlerin evrensel bütünlükle bağı ve etkileşimi en iyi şekilde Esmaları anlamak ve onların sistemli bir şekilde yaşamımıza almakla gerçekleşir.

Bu uzun fakat harika yolculukta asla düşüncelerinize sınır koymayın, asla aklınızı negatif söylemlere ve ''olmaz'' sözlerine odaklamayın, şimdi bulunduğunuz yerde ve an'da gerçekleşen tüm değerlendirmeler bilinciniz daha fazla şeyi fark edip, özümsediğinde değişecektir, şimdi verdiğiniz tüm kararlar, olaylara bakış açınız, bilinciniz bağlarından kurtulup bütünü fark etmeye başladığında yeni bir hal kazanacaktır.

Bırakın gerçek size kendi yoluyla aksın, ben dahil tüm insanların sözlerinden öte kendi aklınızla kavrayıp, ''O'' muhteşem kaynaktan bilincinize akanlarla yol alın, o size doğru yolu gösterecektir.

Esmalar yolunuza ışık olsun.

Levent AKKAYA 

ESMA ÜL HÜSNA DESTEĞİ NASIL UYGULANIR?
Sevgili dostlarım, bildiğiniz gibi Esma Ül Hüsna Yüce Allah'ın (c.c.) yarattığı her noktada zatının tecellisini yansıttığı muhteşem anlam bütünleridir. Her Esma aslında görünen anlamının altında çok daha derin manalar saklar.

Bizim haftalık olarak burcunuza göre manası doğrultusunda hazırladığımız Esma Ül Hüsna desteği o hafta burcunuzdan alacağınız genel etkiyi dengelemek ve yaşam yolunuzda Esmanın size aktaracağı kuvvetle daha rahat bir şekilde yolunuza devam etmenizi sağlamaktır.

Esmalarınızın başına veya sonuna bir ek getirmenize gerek yoktur, fakat kendinizi daha rahat hissedecekseniz uygulamanız da bir sakınca taşımaz.

Sevgili dostlarım, Esma Ül Hüsna'nın en önemli noktası onları anarken manalarına yoğunlaşmanızdır, ismi zikrederken onun anlamını varlığınızda ne kadar derin hissederseniz o anlam sizin tüm benliğinizi, aklınızı ve oluşlarınızı o kadar yoğun etkileyecektir.

Esma Ül Hüsnaları belli bir sayıda size iletmekteyiz, bunlar Esmaların Ebced değerleridir, fakat şunu bilmelisiniz ki, yukarıda da bahsettğim gibi Esmalarınızı zikrederken en önemli kısım sayılardan ziyade Esmanın manasını özümsemek ve o düşünce rezonansında manayla buluşmaktan geçer.

Esmalarınızı dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman zikredebilirsiniz, yeter ki o anda yapabileceğiniz en yüksek özeni gösterin, fakat şartlara bağlı kalıp onları anmamak kayıp getirir, kendinizi zorlamayın yapabildiğiniz yerde, yapabildiğiniz şekilde.

Haftalık Esmalarınızı her gün belirtilen adette manalarına yoğunlaşarak zikretmelisiniz. Tüm bilincinizdeki yükselişin farkına varacaksınız.

Esma Ül Hüsna ve onun muhteşem sistemi konusunda aşağıdaki yazılarımızı inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.
 

YAŞAMIN ANAHTARI ELİNİZDE OLSA ÖNCE HANGİ KAPIYI AÇMAK İSTERDİNİZ ?

ŞİMDİ İSTEKLERİNİZ İÇİN DOĞRU FREKANSI YAKALAMANIN TAM ZAMANI

EVRENSEL ŞİFANIN MUHTEŞEM YOLUNA DAVETLİSİNİZ

KENDİNİZE ETRAFI SEVGİYLE SÜSLENMİŞ YENİ BİR YOL SEÇİN

ŞİMDİ İSTEKLERİNİZ İÇİN DOĞRU FREKANSI YAKALAMANIN TAM ZAMANI

ANCAK NEGATİF ETKİLERDEN SÜZÜLMÜŞ BİR ZİHİN ve BEDEN SİZİ İSTEKLERİNİZE TAŞIYACAKTIR

BURÇLARA GÖRE HAFTALIK ESMA ÜL HÜSNA DESTEĞİ VE OLUMLAMALAR

(03.10.2022 - 09.10.2022)

Sevgili Dostlar Haftalık Esmalarınızı zikrederken öncelikle güneş burcunuzu, yani kendi asıl burcunuzu, ardından dilerseniz yükselen burcunuzu uygulamalısınız.

Yükselen burcun Esmalarını zikretmek bir gereklilik değildir,vaktiniz olur, yapabilirseniz, faydası olacaktır.

 

KOÇ ve YÜKSELEN KOÇ

 

BOGA ve YÜKSELEN BOĞA

 

İKİZLER ve YÜKSELEN İKİZLER

 

YENGEÇ ve YÜKSELEN YENGEÇ

 

ASLAN ve YÜKSELEN ASLAN 

 

BAŞAK ve YÜKSELEN BAŞAK 

 

TERAZİ ve YÜKSELEN TERAZİ

 

AKREP ve YÜKSELEN AKREP

 

YAY ve YÜKSELEN YAY

 

OĞLAK ve YÜKSELEN OĞLAK

 

KOVA ve YÜKSELEN KOVA

 

BALIK ve YÜKSELEN BALIK

 
İLETİŞİM ve RANDEVU

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ve/veya randevu oluşturmak için telefon numaramızdan doğrudan bize ulaşabilir veya mail, whatsapp aracılığıyla tespit görüşmesi için randevu alarak bizim tarafımızdan aranmak isteyebilirsiniz.

Yurt dışından çalışmalarımıza katılmak ve görüşmek isteyen dostlarımız bize aşağıdaki iletişim yollarından ulaşabilir, yurt dışı aramaları tarafımızdan yapılmamaktadır.

Sevgiyle

Levent Akkaya / Rota Akademi

Gsm / Whatsapp : 0533 682 78 78 (11:00 - 19:00)

Mail : levent@rotaakademi.com (7 / 24 )

Çalışma saatlerimiz Pazar günü hariç saat 11:00 - 19:00 arasındadır. Telefonla iletişim konusunda bu saatlere özen göstermenizi rica ederiz.

Kısa mesaj ve mail ile her zaman bize ulaşabilirsiniz.