Esma Ül Hüsna Anahtar Çalışmaları

ESMA Ül HÜSNA ANAHTAR ÇALIŞMALARI

‘’ Bu Evren’de her sonuç bir neden’e, her eylem bir düzene bağlıdır, aynı, şu anda burada bulunup, bu alandan yaşamınıza katmanız gerekenleri alacak olmanız gibi.’’
Levent AKKAYA

Değerli dostlarım, Esma Ül Hüsna genellikle hepimizin aşina olduğu, hatta bir çoğumuzun günlük ibadetlerinde sıkça zikrettiği muhteşem değerlerdir.

Esma Ül Hüsna anahtar çalışmalarımız için hazırladığımız bu sayfayı dikkatlice okuyarak aklınızda oluşacak soruların pek çoğunun cevabına ulaşabilir, aklınıza takılan tüm sorular için sayfa sonundaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Her hafta web sitemizde ve sosyal paylaşım alanlarımızda ‘’Burçlara Göre Haftalık Esma Ül Hüsna ‘’ düzenlerini yaklaşık on yılı aşkın süredir bedelsiz olarak yayınlıyoruz.

Ömrümüz olduğunca da pek çok kişinin takip etiği ve faydasını gördüğünü ilettiği bu düzeni devam ettireceğiz.

Fakat, elbette ki konu yaşamlarımız, kişiliğimiz, hedeflerimiz ve karşılaştığımız sorunlar olduğunda bu düzenin biraz daha kişiye özel alanda ilerlemesi gerekiyor.

İşte bu yüzden, kişilerin yaşadığı sorunlar, farklılaştırmak ve ilerlemek istediği konular için kişiye özel olarak hazırlanan ''Anahtar Çalışmalarımıza'' yöneliyoruz.

Bu çalışmalardaki hedefimiz; danışanlarımızla yaptığımız görüşme doğrultusunda, onların kişiliğinde ve yaşamında hangi noktalara destek vermemiz gerektiğini anlamak ve bu yönlerde Esmaların o muhteşem düzenini 41 günlük kişiye özel bir program olarak kurgulamaktır.

Burada yaptığımız şey, sizlere Esma zikretmek konusunda icazet vermek kesinlikle değildir, Esma Ül Hüsna’yı herkes kendi bilincince zikredebilir, bunun için birine bağlanmaya veya izin almaya gerek yoktur.

Bizim yapmaya çalıştığımız, Esmaları kendi deneyimlerimiz vasıtasıyla belli bir düzen, hedef dahilinde hazırlamak ve onların içindeki düzeni de dikkate alarak sizlere en çabuk etkiyi verecek şekilde bir araya getirmektir.

Bunu ‘’evden çıktım geziyorum’’ demekle ‘’evden çıktım ve şuraya gidiyorum’’ demek arasındaki fark gibi algılayabilirsiniz. 

Yani, maksadımız, amacınızı ve gerekli noktaları belirlemek, almamız gereken etkiyi o noktalara yoğunlaştırarak, daha çabuk ve güçlü bir ilerleme başlamasına vesile olmaktır.

Esma Ül Hüsna’nın ne olduğu hakkında detaylı bilgi almak ve yazılarımızı okumak isteyen dostlarımız aşağıdaki linkten ilgili sayfalara ulaşabilir.

Esma Ül Hüsna Bilgiler / Makaleler ? (TIKLAYIN)

ANAHTAR ÇALIŞMALARINI KİMLER UYGULAYABİLİR ?

Esma Ül Hüsna anahtar çalışmalarımız kişiye özel olarak hazırlanan 41 günlük programlardır.

Bu çalışmaya yaşamında, kendi kişiliğinde, dış etkilerinde farklılık gerçekleştirmek isteyen, hedefleri doğrultusunda ilerleyişini hızlandırmak isteyen, algılarını ve diğer duygusal, zihinsel ve fiziksel melekelerini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Bu çalışmada bizim için en önemli kısım, sizi hangi konularda destekleyeceğimizi net olarak anlamak ve çalışmamızı bu bilgilere göre kurgulamaktır.

Esmaların zikri kişilerin bilinçlerinde farklılıklar oluşturduğu için bizzat hazırlanan kişinin zikretmesi öncelikli tavsiyemizdir. Fakat herhangi bir nedenle Esma zikredemeyecek kişiler için bir yakınları da onun niyetine Esma programını zikredebilir.

Esmaları dua etmek gibi düşünebilirsiniz, nasıl ki dua ettiğinizde o duanın anlamındaki pozitif etkiyi yoğunlaştırıp karşı tarafa iletiyorsak Esmalar da manaları doğrultusundaki etkiyi niyet edilen noktaya taşır.

Anahtar çalışmalarımıza katılanların görüşlerinden bir kısmını, sadece konular hakkında fikir vermek amacıyla yayınladığımız sayfamıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.


ANAHTAR ÇALIŞMALARINA NASIL KATILABİLİRSİNİZ ?

Anahtar çalışmalarımız kişiye özel hazırlanan programlar olduğundan bizim için en önemli kısım sizi hangi konu veya konularda destekleyeceğimizi tespit ettiğimiz bilgileri almaktır.

Bu tespit görüşmesi telefonla veya mail aracılığıyla yapılabiliriz.

Telefonla yapmak istediğiniz görüşmeler için, tespit görüşmesi randevu talebinizi maille, kısa mesajla, whatsappyoluyla veya doğrudan arayarak iletebilirsiniz. ( 0533 682 78 78 )

Telefonla görüşme zamanımız 11:00 - 21:00 arasıdır.

Tespit görüşmemiz 15 - 20 dakika kadar sürer.

Bilgilerinizi mail olarak her zaman gönderebilirsiniz. (levent@rotaakademi.com)

Bu görüşmede, İsim - Soyad, doğum bilgileriniz (tam doğum tarihi, doğum yeri, bildiğiniz kadarıyla / biliyorsanız, doğum saati), yaşamınızda karşılaştığınız sorunlar, tekrarlar, hedefleriniz, kişiliğinizde farklılaştırmak istediğiniz yönler ve daha etkin olmak istediğiniz konular hakkında kısaca bilgi alırız.

Telefonla görüşme imkanı olmayan veya yurt dışından çalışma talebinde bulunan danışanlarımız bu bilgileri bize mail olarak da iletebilir.

Çalışmanız sizden bilgilerinizi aldıktan sonra hazırlanmaya başlanır ve yaklaşık bir haftada tamamlanarak, seçimize göre kargoyla kitapçık olarak veya mail yoluyla gönderilir.

Esma Ül Hüsna Anahtar çalışmamız yaklaşık 50 - 55 sayfalık tam bir düzendir, bu düzenin ilk kısmında çalışmanızı nasıl uygulayacağınız, nelere dikkat edeceğiniz hakkında bilgiler verilir. Sonrasında çalışma düzenimiz sizi 1.Gün, 2. Gün olarak çalışmanın sonuna kadar yönlendirir.

Ayrıca günlük esmalarınız yanında, günlük olarak yine sizin için hazırlanmış olumlamalarınız bulunmaktadır.

Buradaki amacımız olabildiğince fazla teknikten destek alarak çözümleri çabuklaştırmaktır.


ESMA ÜL HÜSNA ANAHTAR ÇALIŞMALARI HANGİ KONULARDA HAZIRLANABİLİR ?

Anahtar çalışmalarımız için herhangi bir konu sınırı yoktur, bizim için önemli olan sizi hangi yönlerde destekleyeceğimizi öğrenmek ve bu konulara dair esma düzenini dengeli bir şekilde oluşturmaktır.

Esmalar sadece yaşanan sorunlar ve negatif durumlar için değil, daha iyi, daha güçlü, daha etkin olmak istediğimiz konularda da hazırlanabilir. 

Diyelim ki maddi akışında sorun yaşayan, yaptığı işe hakim olamayan, bir türlü ilerleyemeyen biri için çalışma hazırlanabileceği gibi, yeni bir iş kurmuş veya yaptığı işi daha hakim, daha yüksek bir enerjiyle ilerletmek isteyen, potansiyelini yükseltmek isteyen kişiler için de çalışmalar hazırlanmaktadır. 

Ana Başlıklar Halinde Konulara Şöyle Örnekler Verebiliriz ;

  • Parayla, bereketle, maddeye hakimiyetle ilgili  konular. 
  • Sevgi ve aşk konusunda yaşanan aksaklıklar ve sevgi frekansını yükseltmek.
  • Kişisel özelliklerle ilgili yükseltmeler ( yapabilme gücü, cesaret, negatif düşünceler ve davranışların düzeltilmesi, sakinlik, hakimiyet, yönetim, düzen, alışkanlıklar, kendini ifade, iletişim, kendini ifade, vs…)
  • Negatif enerjilerden çabuk etkilenen yapıların güçlendirilmesi.
  • Yaşam enerjisinin yükseltilmesi.
  • Sürekli yaşanan tekrarlar, kökenden gelen etkilerin arındırılması.
  • Zihinsel özelliklerin geliştirilmesi, hafıza, algılar, sınav, başarı, iş vs…
  • Şifa enerjilerinin ve şifacılık kabiliyetlerinin yükseltilmesi.
  • Ruhsal yeteneklerin ve sezgilerin geliştirilmesi.

ÖNEMLİ NOT:

Değerli dostlarım, yukarıda belirttiğim konular sadece örnek olarak hazırlanmış ve isimlendirilmiştir, bu yüzden lütfen aklınızı sınırlamayın, açıklamalarımın başında belirttiğim gibi sorun yaşadığınız veya daha etkin olmak istediğiniz her konu, her yön bizim için çalışma konsunu olabilir.

Siz bizimle açık yüreklilikle, ne olduğunu ve neyi amaçladığınızı paylaşın yeter.

ESMA ÜL HÜSNA ANAHTAR ÇALIŞMASI ÜCRETİ NEDİR ve NE ZAMAN ÖDENİR ?

Anahtar çalışmalarımız kişiye özel olarak yaklaşık bir haftada hazırlanan 50 - 55 sayfalık tam bir programdır.

Bu program sizden aldığımız bilgilere göre gün gün Esma Ül Hüsna düzeni kurgulanarak hazırlanır.

Anahtar çalışmalarımız, çalışmalar arasında fark olmaksızın;

Mail İle PDF Olarak Teslim : 2000 TL

Ödemenizi çalışma bilgilerinizi ilettikten hemen sonra veya bilgilerinizi iletmeden yapabilirsiniz.

Çalışmanız ödemenizi yaparak ödeme bilginizi bize ilettiğinizde hazırlanmaya başlanır.

Ödemelerinizi:

- Kredi Kartına Taksit veya Tek Çekim (web sitemiz güvenli İyzico kredi kartı tahsilat sistemi alt yapısını kullanmaktadır, kart bilgileriniz web sitemize ulaşmaz)

- Banka Havale - EFT

- PTT Hesabına Gönderi

- Yurt dışı için Western Union yoluyla ödemenizi yapabilirsiniz.

Aşağıdaki linkten Anahtar çalışması ödemelerinizi gerçekleştirebileceğiniz sayfaya ulaşabilirsiniz.

ÖDEME SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN ''TIKLAYIN''

İLETİŞİM ve RANDEVU

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ve/veya randevu oluşturmak için telefon numaramızdan doğrudan bize ulaşabilir veya mail, whatsapp aracılığıyla tespit görüşmesi için randevu alarak bizim tarafımızdan aranmak isteyebilirsiniz.

Yurt dışından çalışmalarımıza katılmak ve görüşmek isteyen dostlarımız bize aşağıdaki iletişim yollarından ulaşabilir, yurt dışı aramaları tarafımızdan yapılmamaktadır.

Sevgiyle

Levent Akkaya / Rota Akademi

Gsm / Whatsapp : 0533 682 78 78 (11:00 - 21:00)

Mail : levent@rotaakademi.com 

Çalışma saatlerimiz Pazar günü hariç saat 11:00 - 21:00 arasındadır. Telefonla iletişim konusunda bu saatlere özen göstermenizi rica ederiz.

Kısa mesaj ve mail ile her zaman bize ulaşabilirsiniz.


Anahtar Çalışmaları Görüşme Formu
İsim - Soyad *
Mail Adresi *
Telefon Numarası *
Uygun Aranma Zamanları (Pazar Hariç 11:00 - 21:00 Arası) *
Görüşme Tarihi *