Kişiye Özel 21 Gün Reiki Şifa Programları

KİŞİYE ÖZEL 21 GÜN REİKİ ŞİFA ÇALIŞMALARI NEDİR ? 

Değerli dostlarım;

Reiki şifa sistemleri yaşamımızda fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal yapımızın ana temeli olan yaşam enerjimizi arındırmak ve yükseltmek için kullandığımız harika yollardır.

Tabii ki, öncelikli amacımız, sizleri Reiki Enerji sistemlerine İnisiye etmek, yani uyumlamaktır, böylelikle kendinizi ve sevdiklerinizi arındıracak ve şifalandıracak yönteme sahip olursunuz.

Fakat, ister Reiki ile hiç tanışmamış olun, ister şifa sistemlerinin profesyonel bir kullanıcısı olun farketmez, insan bazen yaşadığı deneyimlerden, ortamdan, ilişkide olduğu kişilerden, yaşadığı yerden tüm yaşamını etkileyecek negatif birikimlere maruz kalabiliyor.

Bazen ne yaparsa yapsın bunu arındırmaya, o etkiyi üzerinden atmaya tek başına gücü yetmiyor.

Bu etkileri arındırmadığı, temizlemediği sürece de yaşamındaki çoğu şey tekrarlara giriyor, normalde kolay bir şekilde gerçekleştireceği eylemlere gücü yetmiyor, yaşam akışı maddi, manevi tıkanıklığa uğruyor.

İşte Reiki şifa çalışmamızın amacı sizleri ve yaşadığınız, iş yaptığınız mekanları bu muhtemel negatif enerji birikiminden temizlemek, tıkanıklıkları gidermek ve çok daha rahat ilerlemenizi sağlamaktır.

İki farklı kişiye özel çalışma uygulayabileceğimiz bu alanda birincisi sizi arındırmak ve güçlendirmek, ikincisi ise içinde yaşadığınız ve doğrudan enerjisini yaşamınızda hissettiğiniz mekanlarınızın enerjisini temizlemektir.

Bu iki ayrı çalışmadan yaşadığınız durumlar göre tek birini seçebilir, her ikisine beraber katılabilir veya farklı zamanlarda uygulama yaptırabilirsiniz.

Aşağıda detaylarını vereceğim bu kişiye özel çalışmalar için tek yapmanız gereken, sayfa sonundaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşmak ve yaşamınızda var olan etkileri anlamamız için 15-20 dk kadar sürecek tespit görüşememiz için randevu almaktır.

Bu güzel yolda buluşmak dileğiyle.

Levent Akkaya / Reiki Master Teacher

21 GÜN ARINIŞ ve YÜKSELİŞ REİKİ ŞİFA ÇALIŞMASI 

Yaşam her gün onlarca insan ve yüzlerce etkiyle karşılaştığımız büyük bir bütün.

Elbette ki, yaşadığımız her deneyim bizde olumlu sonuçlara yol açmıyor, karışan duygularımız, olumsuz biçimde kodlanan düşüncelerimiz yaşamımızın tüm yönlerinde hem maddesel, hem ruhsal alanda engellere neden oluyor.

Değerli dostlarım, artık çok daha iyi biliyoruz ki, düşüncelerimizin ve yaşamla ilgili tüm oluşlarımızın enerji bedenlerimizle doğrudan ilişkisi var.

Enerjimiz en yakınımızdaki insanlardan tutun da bizi bilerek veya bilmeyerek fiziksel veya duygusal olarak negatif etkileyen tüm kişilerden doğrudan etkileniyor.

Bu etki zamanla birikerek maddesel, duygusal ve düşünsel alanda aklınıza gelebilecek tüm konularda önümüze engeller olarak çıkıyor.

21 günlük Arınış ve Yükseliş programımız sizleri bu negatif enerji birikiminden arındırmak, maddi ve manevi alanda yaşamsal döngülerinizin düzenini sağlamak amacıyla hazırlanmış bir çok enerji sisteminin bir arada kullanıldığı bir süreçtir.

Çalışmamızda negatif etkilerden arınışınız ve pozitif yönde ilerleyişinizi sağlamak için kullandığımız başlıca sistemler şunlardır.

(Linklere tıklayarak sistemler hakkında bilgi edinebilirsiniz)

Bu programa bireysel olarak katılabileceğiniz gibi doğrudan fiziksel ve duygusal bağınız olan kişilerle beraber de katılabilirsiniz.

( Aynı ev içinde yaşayan bireyler, iş yerinde beraber çalıştığınız kişiler, duygusal birliktelikler vs. )

21 günlük arınış ve yükseliş çalışmamız kayıt olduğunuz günden itibaren sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda her gün gerçekleştireceğimiz şifa aktarımlarıyla gerçekleşir.

Sizin bu çalışma sırasında yapmanız gereken, kaydınız sonrasında size gönderilecek kişiye ve duruma özel Esma Ül Hüsna zikirlerinizi uygulamak ve günlük niyetinizi etmektir. 

(Süreç içinde yapmanız gerekenler size görüşmemiz sırasında aktarılacaktır) 

Aşağıda belirteceğimiz etkileri yoğun olarak hissediyorsanız çalışmamıza katılabilirsiniz.

Endişe ve huzursuzluk gibi negatif düşüncelere sık kapılıyorsanız.

Enerjinizin ve yaşam gücünüzün düştüğünü hissediyorsanız.

Bolluk ve bereket alanında sürekli tekrarlanan kısıtlanmalar yaşıyorsanız.

Duygusal alanda veya insan ilişkilerinde engeller hissediyorsanız.

Yeni başlangıçlar konusunda engellerle karşılaşıyorsanız.

Sürekli aynı konularda tekrarlanan engellerle karşılaşıyorsanız.

Kendinizin ve/veya aile bireylerinizin üzerinde, ilişkilerinizi etkileyen negatif etkiler hissediyorsanız.

Çalışmamıza katılabilir ve evrensel şifanın bilinçli etkisiyle arınış ve yükselişi yaşamınıza davet edebilirsiniz.

21 Günlük Arınış ve Yükseliş Reiki Şifa çalışmamıza Dünya’nın her neresinde olursanız olun uzaktan katılabilirsiniz.

Unutmayın ancak negatif etkilerden süzülmüş bir zihin ve beden sizi hedeflerinize götürecek güçte olacaktır.

21 GÜN REİKİ ALAN ve KONUM ŞİFALANDIRMA ÇALIŞMASI

Değerli dostlarım, yıllardır yaptığımız sayısız enerji ve şifa çalışmasında görüyoruz ki insanların yaşamlarını sürdürdükleri yerler en az çeverelerinde her zaman görüştükleri insanlar kadar önemlidir. 

Eviniz, iş yeriniz gibi zamanınız çoğunu geçiridiğiniz yerlerde geçmişte yaşanan negatif olaylar o alanda bulunan enerjiyi tamamen negatif bir hale getirebilmektedir.

Bu negatif durumu daha iyi anlamanız için şöyle bir örnek verebilirim;

Diyelim ki yeni bir iş yerine taşındınız, orada sizden önce iş yapan insanlar o mekanda uzun zaman boyunca maddi sıkıntılar, tartışmalar, duygusal çöküntüler yaşadı. Bildiğiniz gibi enerji canlı cansız tüm varlıkların özüdür, bu öz yanında yaşananları kayıt eder ve üzerinde taşır.

Elbette ki siz de yeni bulunduğunuz o yerde bu kayıtlı enerjiyle karşılaşırsınız, orada bulunduğunuz zamanlarda siz ve ziyaretçileriniz kendini negatif hisseder, oraya yerleşmiş yoksunluk bilinci kendine benzer enerjileri çeker ve bereketle ilgili sorunlar yaşamaya başlarsınız, ortaklarınız veya müşterilerinizle huzursuzluklar çıkmaya başlar, işlerinizi sonuca ulaştırmakta zorlanırsınız.

Aynı durum eviniz için de geçerlidir, negatif birikimler sizi ve o alanda yaşayan diğer kişileri huzursuz edecektir, bir çok defa aile içinde yaşanan gerginliklerin başka hiç bir neden bağlı olmadan sırf bu yüzden kaynaklandığına şahit olduk.

Eviniz sizin için gün boyu maruz kaldığınız negatif etkilerden arınma yerinizdir, oysa o alanda yaşananlar ve zamanla biriken negatif etkiler sayesinde evinizde dinlendiğinizi bile hissedemez, her gün yorgunluk ve huzursuzluk duyumsarsınız, belki de sırf bu yüzden dışarıda olabildiğince uzun vakit geçirmek istersiniz.

Sizlere ilettiğim bu örnekler sıklıkla karşılaştığımız genel konulardır, kendi enerji bedeninizi, düşüncelerinizi ve duygularınızı arındırmak ve düzende tutmak istiyosanız nasıl ki çevrenizdeki insanlara dikkat etmeliyseniz zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz bu alanlarında asla göz ardı edemezsiniz.

21 Günlük Alan ve Konum Şifalandırma Reiki çalışmamıza Dünya’nın her neresinde olursanız olun uzaktan katılabilirsiniz.

Alan ve konum şifa çalışmamıza kaydınızı yaptırdıktan sonra sizinle yapacağımız telefon veya mail görüşmesi sırasında sizden alacağımız bilgiler ışığında 21 günlük çalışmamıza başlayacağız.

Süreç içinde yapmanız gerekenler size görüşmemiz sırasında aktarılacaktır. 

NASIL KATILABİLİRSİNİZ ?

Değerli dostlarım, yazdıklarımız dışında çalışmalarımız hakkında aklınıza takılan her soru için İletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. 

Çalışmalarımıza katılım göstermek için aşağıdaki İLETİŞİM ve RANDEVU kısmından sizin için uygun olan yoldan bize ulaşabilir ve tespit görüşmeniz için zaman belirleyebilirsiniz. 

Çalışmanızda yapmanız gerekenler bu tespit görüşmenizde size iletilecek, günlük olarak yapmanız gereken uygulamalar size özel olarak hazırlanıp PDF dosyası olarak iletilecektir. 

Çalışma ödemelerinizi tespit görüşmesi öncesi veya hemen sonrasında aşağıdaki linkten size uygun yöntemle gerçekleştirebilirsiniz. 

21 Gün Reiki Şifa Çalışmaları Tek Çalışma Bedeli

1200 TL  (KDV DAHİL) 

Ödemelerinizi:

- Kredi Kartına Taksit veya Tek Çekim (web sitemiz güvenli İyzico kredi kartı tahsilat sistemi alt yapısını kullanmaktadır, kart bilgileriniz web sitemize ulaşmaz)

- Banka Havale - EFT (TIKLAYIN)

- Yurt dışı için Western Union yoluyla ödemenizi yapabilirsiniz.

Ödemelerinizi aşağıdaki linkten kredi kartına taksitle veya banka hesabına nakit olarak yapabilirsiniz. 

İleteceğiniz mail adresine e-faturanız danışmanlık ücreti başlığıyla gönderilecektir. 


İLETİŞİM ve RANDEVU

Katılım istekleriniz veya olası sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. 

Levent Akkaya / Rota Akademi 

GSM / Whatsapp : 0533 682 78 78  (Pazar Günü Hariç 11:00 - 21:00 Arası)

Mail : levent@rotaakademi.com

(Mail gönderileriniz bazı durumlarda spam olarak düşebilmektedir, iki gün içinde cevap alamadığınız takdirde iletişim saateleri arasında WhatsApp veya Telefon görüşmesiyle iletişime geçiniz)

KATILANLARIN GÖRÜŞLERİNE ULAŞMAK İÇİN ''TIKLAYIN''