ÜCRETSİZ REİKİ ŞİFA ÇALIŞMASI (28.02.2019 - PERŞEMBE)

ÜCRETSİZ REİKİ ŞİFA ÇALIŞMASI


TARİH :  28.02.2019 - PERŞEMBE 

BAŞLANGIÇ SAATİ : 22:30


DÜNYA'NIN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN BU ÇALIŞMAYA UZAKTAN KATILABİLİRSİNİZ.


LÜTFEN YAZILANLARI DİKKATLİCE OKUYUNUZ!


Sevgili Dostlarım; 

Fiziksel bedenimiz ve ruhsal bedenimiz birbirinden doğrudan etkilenen ve her yönden tamamen ilişkide olan bir bütündür. 

Yaşamlarımızda her gün karşılaştığımız insanlar, deneyimler, duygular, tüm düşünsel ve fiziksel olaylar, bulunduğumuz yerler, kullandığımız eşyalar, kısaca etkileşimde olduğumuz her şey, biz o an fark etmesek de bizi olumlu veya olumsuz etkiler. 

Karşılaştığımız sorunları aşmaya dair yaşadığımız zorluklar, bedenimizde ve ruhumuzda hissettiğimiz negatif oluşların akabinde ortaya çıkabilen hastalıklar büyük oranla yaşadığımız bu etkileşimler sonucu gerçekleşmektedir. 

Elbette ki içinde bulunduğumuz enerji akışı bizleri bereket, sevgi, şans, yaşam enerjisi gibi her alanda doğrudan olumlu veya olumsuz olarak etkilemektedir. 

İşte bu yüzden belki de kendimiz için yapabileceğimiz en güzel güzel ugulamalardan bir tanesi yaşam enerjimizi bu negatif etkilerden temizleyecek, eterik ve fiziksel bedenimizi arındıracak harika bir yol olan Reiki ile buluşmaktır. 

Sizlerden aldığımız yoğun istek nedeniyle belli dönemlerde tamamen ücretsiz olarak Toplu Reiki şifa çalışmaları uyguluyoruz. 

Bu çalışmalara Dünya'nın neresinde olursanız olun ücretsizce uzaktan katılabilirsiniz.

Arınış çalışmalarımıza katılmak için Reiki uyumlaması almış olmanız gerekmez, sadece sayfa sonundaki formda istenilen bilgileri doldurarak başlangıç saatinde yapmanız gereken ritüelleri uygulamanız yeterlidir. 

Belirtilen saatte dışarda veya uykuda olabilirsiniz, bu durum çalışmamıza katılmanız için bir engel değildir, böyle bir zorunluluğunuz varsa belirttiğimiz saatte size gönderilecek bu evrensel şifa enerjisini kabul ettiğinizi belirten şekilde aşağıda vereceğimiz şekilde niyet etmeniz yeterlidir.

Elbette vaktiniz ve bulunduğunuz yer uygunsa, derinden hissederek bu çalışmaya katılmanız sizin için daha rahatlatıcı olacaktır.


NE YAPMANIZ GEREKLİ ?

Çalışmamıza katılmak için öncelikle sayfa sonundaki kayıt formunu tam olarak doldurun. 

Çalışmamızın yapılacağı saatten 10 - 15 dakika önce, rahat olacağınız bir kıyafet giyerek, rahatsız edilmeyeceğiniz bir yere geçin. 

Mümkünse üzerinizdeki metal takılarınızı çıkarın. 

Çalışma sırasında sırt üstü uzanabilir veya sırtınızı yaslayıp rahat olacağınız herhangi bir yere oturabilirsiniz. (Önemli olan bedeninizin duruşunun sizi rahatsız etmemesi ve konsantrasyonunuzu bozmamasıdır) 

Rahat olacağınız pozisyona geçtikten sonra, gözlerinizi kapatın ve beş dakika kadar tüm vücüdunuzun gevşemesine, düşüncelerinizin durgunlaşmasına izin verin.

Bunun için nefes alış verişinizi takip edebilirsiniz. Rahatça burnunuzdan karnınıza doğru soluk alın ve yavaşça verin, her nefesta kaslarınızdaki gerilimin azaldığını ve gevşediğinizi hissedin. 

Kendinizi daha rahat hissettiğinizde niyetinizi edebilirsiniz. Niyet etmek için belli bir şablon yoktur, isteyen istediği gibi niyetini edebilir, yaşamında onu zorlayan, kötü hisettiği, rahatsız olduğu maddi ve manevi oluşların şifalanmasına vesile olmasını dileyebilir. 


Örnek olarak şu şekilde bir niyet aktarabilirim. 


Levent Akkaya tarafından bana gönderilecek Reiki şifa enerjisini kabul ediyorum, kendimi ve yaşamımdaki tüm oluşları şifalanması ve düzelmesi niyetiyle, sevgiyle bu enerjiye açıyorum. 

Yüce Allahım ve Allah'ın izniyle yardıma koşan tüm meleklerim, bu çalışma boyunca bana gerekli olan her ne varsa yaşamıma akmasına niyet ediyorum.   

Arınmamı ve yükselmemi kolaylaştırın, ruhumu ve bedenimi koruyun. 

Şükürler olsun, teşekkür ederim. 

(Bu niyeti kendinizce istediğiniz gibi değiştirebilir veya geliştirebilirsiniz, sizin için önemli olan her şeyi belirtebilirsiniz, uymanız gereken tek şey, kimin kanalıyla, ne zaman buna katıldığınızı belirtmenizdir, gerisi size kalmış.

Çalışmamız için niyet ettikten sonra, sakince nefes alıp vermeye devam edin, bir süre sonra enerjiyle buluşacaksınız.

Herkesin algısı farklıdır ve kendine özeldir, bu yüzden duyumsayacağınız şeyleri biz bilemeyiz, fakat şunu bilmelisiniz ki; Reiki içinde hiç bir negatiflik barındırmayan tamamen pozitif bir yaşam enerjisidir. Bu yüzden rahat olun ve enerjinin tadını çıkartın, aklınızda hiç bir soru kalmasın, isteseniz de bu enerjiyle kimseye zarar veremez ve zarar görmezsiniz.

Reiki gereken yere, gerektiği kadar gider ve işi bittiğinde durur, sizin yönlendirmenize gerek yoktur. 

Çalışmamız yaklaşık olarak 20 dakika kadar sürecektir, bu süre sonunda kalkabilir ve işlerinize devam edebilirsiniz.

Çalışma sırasında uyuya kalabilirsiniz, bunun hiç bir sakıncası yoktur, enerji akmaya devam edecektir.  

Unutmayın ki Reki enerjisini koşarken bile alabilirsiniz, bu uygulamalardaki amaç sizin rahatlamanız ve enerjiyi hissedişinizi arttırmanızdır. herhangi bir yerde işiniz varsa da fark etmez niyetinizi edip akışa katılabilirsiniz. 

Bazı kişiler enerjyi hissetmeyebilir, bu doğaldır, zira bahsettiğim gibi hepimizin algısı birbirinden farklıdır. Bu durum sizin enerjiyle buluşmadığınız anlamına gelmez, az hisseden de, çok hisseden de, hiç hissetmeyen de aynı derecede Reiki enerjisiyle buluşur, niyet etmeniz yeterlidir. 

Çalışma sonunda veya vaktiniz olduğunda hislerinizi ve deneyimleriniz bize aktaracak vakit bulursanız okumaktan memnuniyet duyarız ;) 

Size ve bütün yaşamınıza şifa olsun, sevgiyle. 

Unutmayın, düzenli, sağlıklı ve başarılı bir yaşam, negatif etkilerden süzülmüş bir zihnin ve bedenin hediyesidir. 

Reiki Master Teacher / Levent Akkaya Sayfa sonundaki kayıt formunu, en geç çalışmamızın başlangıç saatinden 30 dakika öncesine kadar doldurup bize iletiniz.

Önemli Not :  

Form gönderinizden size bir karşılık veya cevap verilmeyecektir, şüpheye düşmeyin ve formum ulaştı mı diye endişe kapılmayın, her gönderi bize ulaşır.

Siz sadece gereken zamanda niyetinizi edin ve enerjinin keyfini çıkarın. 

 

Aşağıdaki linklerden Reiki ve diğer çalışmalarımızla ilgili bilgi alabilirsiniz. 

. Reiki ve Enerji İnisiyasyonları (TIKLAYIN)

. Esma Ül Hüsna Anahtar Çalışmaları (TIKLAYIN)

. Kişiye Özel Müselles / Vefk Takıları (TIKLAYIN) 

 

Ücretsiz Reiki Şifa Çalışması Kayıt Formu
İsim - Soyad *
Tam Doğum Tarihi *
Doğum Yeri *
Yaşadığınız İl *
Anne Adı *
Geçerli Mail Adresi *
Telefon Numarası (Haber Listemize Kaydolmak İsterseniz Yazabilirsiniz)