Usui Reiki Eğitim ve İnisiyasyonu

USUİ REİKİ ONLİNE EĞİTİM ve İNİSİYASYONU

Değerli dostalarım; 

Usui Reiki, Reiki şifa enerjilerinin temeli olarak adlandırılabilir. 

‘’Evrensel yaşam enerjisinin ellerle aktarımı’’ olarak kısaca özetlenebilecek bu öğreti, öğretmenden öğrenciye inisiyasyon yani uyumlama olarak aktarılır. 

Uyumlama aşamalarında kişi, bu güçlü yaşam enerji frekansına getirilir ve bunu şifalandırmak, arındırmak istediği yönlere doğru aktaracağı yollar öğretilir. 

Bizleri evrensel enerjinin o muhteşem farkındalığına taşıyan bu sistem, var oluşun özü olan enerji sistemini anlamak, kendine ve diğer her şeye şifa, arınma ve yükselme yönlerinde kanal olmak isteyen herkes için harika bir yoldur. 

2008 yılından beri uygulamasını ve eğitimlerini gerçekleştiğimiz bu öğretinin, yaşamınızdaki her şeye farklı bir bakış açısı getireceğini, daha pozitif, daha güçlü ve daha etkin bir enerjiye kapı açacağını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. 

Fiziksel, düşünsel, duygusal, maddi veya manevi aklınıza gelebilecek her şey Usui Reiki kanalıyla şifalandırılabilir, arındırılabilir ve yükseltilebilir. Bu sistemde yapabilecekleriniz sadece hayal gücünüzle sınırlıdır.

Bizim eğitimlerimizdeki amacımız size bu muhteşem öğretiyi en doğru, en yalın haliyle aktarabilmek, bu sitemi kendinize ve başkalarına en güçlü şekilde uygulayacak hale gelmenizi sağlamaktır. 

İNİSİYASYON (UYUMLAMA) ve EĞİTİM NASIL YAPILIR ?

Usui Reiki geleneksel olarak 4 seviyeli bir inisiyasyon sürecidir. 

Usui Reiki 1 - Evrensel yaşam enerjisiyle tanıştığınız, unu aktarmayı ve kendi üzerinizde kullanmaya adım attığınız seviyedir. 

Bu seviyeden sonra öğrenci, kendisinin üzerinde biriken negatif enerjilerden arınmak, onu bağlayan, engelleyen maddi veya manevi alanları şifalandırmak için 21 günlük bir arınış zamanı geçirir. 

Bu süreç enerjisinin daha güçlü ve daha saf olmasını sağlar. 

Usui Reiki 2. Seviye - Birinci seviyeden 21 gün sonra istenilen bir zamanda alınılabilir. 

Reiki sembollerinin öğrencinin kullanımına açıldığı, uzaktan şifa çalışmalarının yapılabildiği, enerjinin farklı boyutlara ve bilinçlere ulaştığı çok zevkli ve kullanım alanı çok yüksek bir seviyedir. 

Usui Reiki 3A - 3B 

Usui Reikinin son iki seviyesine beraberce uyumlanabileceğiniz bu seviye, Usui Reiki Ustalığı ve Usui Reiki Usta Öğreticiliğini beraberce alabileceğiniz kısımdır. 

Usui Reki 2. seviyeden bir ay sonra istenilen bir zamanda alınılabilir, Uyumlama veren öğretmen enerjinize göre buna karar verir. 

Bu seviyede öğrenci edineceği iki yeni sembolle hem Reiki enerjisini yüksek frekanslarda kullanmaya başlar, hem de kendi öğrencilerine bu sistemi aktarabileme hakkı kazanır. 

Usui Reiki de her seviye için SOY AĞACINA BAĞLI sertifikalandırma ayrı ayrı yapılır. 

USUİ REİKİ HANGİ KONULARDA KULLANILABİLİR ?

Değerli dostlarım; 

Yukarıda bahsettiğim gibi Reiki kullanımı hayal gücünüzle sınırlıdır, frekansı bozulan her enerji bu yolla şifalandırılabilir, güçlendirilebilir.

Zaten fiziksel, zihinsel, duygusal, maddi veya manevi yaşadığımız tüm sorunlar o alana dair enerji frekansının çeşitli nedenlerle bozulmasından kaynaklanır. Bu yüzden kulanım alanı sınırsızdır. 

Yine de başlıklar halinde kısaca size fikir vermesi açısından şöyle birkaç örnek verebilirim; 

 • Fiziksel, zihinsel ve duygusal travmaları şifalandırmak için. 
 • Fiziksel ve ona kaynak olan enerji bedenini arındırmak ve güçlendirmek için. 
 • Enerji akışındaki tıkanıklıkları, blokajları kaldırmak için. 
 • Bulunduğunuz mekanların ve kullandığınız eşyaların enerjilerini arındırmak için. 
 • Dışarıdan alabileceğiniz negatif enerji akışına karşı korunmak ve üzerinizde biriken bu dış enerjilerden arınmak için. 
 • Zihinsel ve duygusal olarak negatif alandan kurtulmak için. 
 • Yaşam enerjinizi arttırmak için. 
 • Maddesel ve duygusal alanda yaşanan blokajları temizlemek ve tekrarlardan kurtulmak için. 
 • Farketmeden kaydedilmiş ve yaşam yolumuzu tıkayan tüm kayıtlarımızı temizlemek ve şifalandırmak için. 
 • Kötü alışkanlıklardan ve bağımlılıklardan kurtulmak için. 
 • Kişilerle aranızdaki bağları şifalandırmak ve düzeltmek için.
 • Doğaya, tüm bitki ve hayvanlara şifa verebilmek için. 
 • Zamandan ve mekandan bağımsız olarak geçmişte yaşananları arındırmak ve gelecekte yaşanması istenenlerin enerjisini güçlendirmek için. 
 • Yüksek algıların ve Evrensel bağın yükseltilmesi ve güçlendirilmesi için. 

NOT: Çalışmalarımız tıbbi teşhis ve tedavi yöntemi değildir. Reiki, her şeyin ana yapısı olan enerjiyi düzenlemeyi, şifalandırmayı ve yükseltemeyi amaçlar, böylelikle sorunların kökenine ve yarattığı yansımalara odaklanır. 

NASIL KATILABİLİRSİNİZ ?

Reiki sistemleri Öğretmen ve Öğrenci arasında kurulan bir bağdır. Bu yüzden enerjisiyle başlangıç yapacağınız kişiyi çok iyi seçmeniz ve mümkün olduğunca takıldığınız zamanlarda size destek verebilecek biriyle bu yola çıkmanız çok iyi olur. 

2008 yılından beri şifa sistemleriyle ilgili profesyonel çalışmalar ve eğitimler uygulayan biri olarak, şifa ve arınış yolunda kurduğumuz bu temasın çok özel olduğunu eğitimlerde ve sonrasında size hissettirmeye çalışıyoruz. 

Bu yolda ilerlemek istediğiniz sürece sizinleyiz. 

Usui Reiki İsiniyasyon ve eğitimlerimize Dünya’nın neresinde olursanız olun uzaktan katılabilirsiniz. 

Enerji aktarımı için zaman ve makan sınırı yoktur, yüz yüze yapılan çalışmalar ve uzaktan yapılan çalışmalar birbirinden farksızdır. 

Zaten enerjiyle çalışmalar yapmaya başladıktan sonra, ikinci seviyenizden itibaren uzaktan çalışmalar yapmaya başlayacak ve bu alanın sınırsızlığını fark edeceksiniz. 

Eğitim ve İnisiyasyonlarımıza katılmak için aşağıdaki seçeneklerden dahil olmak istediğiniz seviyeyi seçerek eğitim ve inisiyasyon bedelinizi kredi kartı veya banka gönderi olarak bize ilettikten sonra eğitim kitapçığınız ve eğitim videonuz WhatsApp veya Mail yoluyla size iletilir. 

Akabinde, sizinle belirleyeceğimiz gün ve saatte, isterseniz telefonla konuşarak olası sorularınız cevaplanır ve uyumlama zamanınıza karar veririz. 

Uyumlama aşaması beraber belirlediğimiz gün ve saatte yaklaşık 30 dakika sürer. (Online görüşme olmadığından her iki tarafında uygun olduğu geç saatler de tercih edilebilir)

Dünyanın her yerinden katılabileceğiniz ve uzaktan gerçekleşecek bu uyumlama sırasında ne yapmanız gerektiği size eğitim videonuzda aktarılacaktır.

Uyumlama sonrası aklınıza takılabilecek her konu için bize ulaşabilirsiniz. 

Uyumalama kararı almak veya yazdıklarımızın dışında aklınıza takılabilecek her konu için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. 

Uyumlamalarınız sonrasında sertifikalarınız birkaç gün içinde yüksek çözünürlüklü olarak mail adreslerinize veya Whatsapp yoluyla iletilir. 

Reiki şifa enerjileri uyumlayan ve uyumlanan arasında kurulan tamamen pozitif bir bağdır, size her zaman destek olmaya hazırız. 

USUİ REİKİ ONLİNE EĞİTİM ve İNİSİYASiYASYON BEDELİ NEDİR ve NASIL ÖDENİR ?

USUİ REİKİ 1. SEVİYE 

Online Eğitim ve İnisiyasyon 

1400 TL (KDV Dahil)

 

USUİ REİKİ 2. SEVİYE 

Online Eğitim ve İnisiyasyon

1800 TL (KDV Dahil)

 

USUİ REİKİ 3A - 3B SEVİYELERİ BERABER

(USUİ REİKİ MASTER - USUİ REİKİ MASTER TEACHER )

Online Eğitim ve İnisiyasyon 

2200 TL (KDV Dahil)

 

Ödemelerinizi:
- Kredi Kartına Taksit veya Tek Çekim (web sitemiz güvenli İyzico kredi kartı tahsilat sistemi alt yapısını kullanmaktadır, kart bilgileriniz web sitemize ulaşmaz)

- Banka Havale - EFT

- PTT Hesabına Gönderi

- Yurt dışı için Western Union yoluyla ödemenizi yapabilirsiniz.

Ödemelerinizi aşağıdaki linkten kredi kartına taksitle veya banka hesabına nakit olarak yapabilirsiniz. 

İleteceğiniz mail adresine e-faturanız danışmanlık ücreti başlığıyla gönderilecektir. 


İLETİŞİM ve RANDEVU

Katılım istekleriniz veya olası sorulanız için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. 

Levent Akkaya / Rota Akademi 

GSM / Whatsapp : 0533 682 78 78 78  (Pazar Günü Hariç 11:00 - 21:00 Arası)

Mail : levent@rotaakademi.com

(Mail gönderileriniz bazı durumlarda spam olarak düşebilmektedir, iki gün içinde cevap alamadığınız takdirde iletişim saateleri arasında WhatsApp veya Telefon görüşmesiyle iletişime geçiniz)