Birimsellikten Bütünselliğe Esma Ül Hüsna Etkisi

Birimsellikten Bütünselliğe Esma Ül Hüsna Etkisi

Esma Ül Hüsna etkisini anlamak için başlığımızdaki bu konu belki de en önemli noktalardan biridir, çünkü bu ''fark edişte'' zihinsel, bedensel ve ruhsal alanlarda muhteşem bir potansiyel artışı mevcutur. 

Düşünce kapasitemiz, farkındalığımız ve kişisel potansiyelimiz yükselmeden bu bütünsellik bilincini tam olarak yaşayıp, yansıtamayacak olsak da, biliyorum ki her ulu ağacın başlangıçı küçük bir tohumdan gelmektedir. 

Yazımızdan edineceğiniz her fikirin, her şeyin kaynağından gelen kuvvetle, her an milyarlarca yeni oluşun can bularak bağlandığı bütünlüğü fark-edişinizde hayat bulacak bir tohum olmasını dilerim. 
 
Beyin ve ondan yansıyan bilinç oluşmaya başladığı andan itibaren birimsel bir yapı sergiler, tek varlık kendisiymiş gibi, kararları veren, yönlendiren ve uygulayan olarak ''BEN'' adı altında çalışmaya ve deneyim kazanmaya başlar. 
 
Bizi oluşturan etkiler her geçen gün birikirken bilincimizi oluşturan bu sistem belli bakış açıları ve değerlendirme şablonları yaratır, bu şablonlar zamanla bizlerin olaylarla karşılaştığımızda verdiğimiz kararlardan tutun kendimizi ve diğer oluşları değerlendirmekteki en büyük güç olur çıkar.
 
Evet, her geçen gün oluşturduğumuz şablonlar ve düşünce kalıplarıyla birimselliğimizi perçinleyerek yaşamaya devam ederiz.
 
Zamanla bilincimiz bu duruma öylesine alışır ki tüm davranışlarımız, düşüncelerimiz, sözcüklerimiz otomatikleşmeye başlar.
 
Düşünün lütfen ! her gün elinizi kaç defa saçınıza götürüyorsunuz ve kaçında bunu gerçekten fark ederek yapıyorsunuz ? 

Sorulara verdiğiniz cevaplar, geçtiğiniz yollar, dinlediğiniz müzikler, görüştüğünüz insanlar, o insanlarla geçen diyaloglar, vs. vs... hepsi her geçen gün daha çok birbirine benziyor değil mi ? 
 
Birimsellik, zamanla bizlerin tüm yaratılmışlıkla olan bütünlüğümüzü görmemizi engelleyen kalın bir perde olup çıkıyor, oysa çevrenizdeki tüm sistemlere bir bakın, doğaya, gezegenlere, hücrelere hepsi nasıl da bir bütün halinde ahenkle ve birbirini tamamlayan bir oluş halini yansıtıyor.
 
İşte bu noktada bilincimizin birimselliğini fark edip,  Esma Ül Hüsna yoluna yönelerek her şeyin kaynağından gelip, her an her yöne yayılan sonsuz gücün ahengine ve uyumuna bilincimizi açmak varoluşun o muhteşem bütünlüğüne giden yola adım atmak olacaktır. Çünkü sadece o yol bize bütünlüğün ve ayrımsız birlikteliğin gücünü ve birliğin ahenginin önemini anlatmaktadır.
 
Noktalardan, kürelere her şeyin kendi yaratılış gayesine göre bir bilinci mevcuttur, ''İNSAN'' olarak bizlere verilen en büyük hediye olan akıl, tüm bu yaratılmış düzeni anlayıp deneyimlemek için yaratıcının sınırsız özelliklerini yansıtan bir ayna gibi işlev görür, biz yeter ki potansiyel halde kullanılmayı bekleyen bu muhteşem gücü bir sanatçının maharetiyle kendi değerini yükselteceği noktalarla buluşturalım.
 
Birimsellikten bütünselliğe adım attığınızda fark edeceksiniz ki, dünyanın bambaşka bir yerinde ağlayan bir çocuğun bile bizlerin yaşam dediğimiz tümel varoluşun içinde büyük önemi vardır, o üzgün çocuğun kendi bilincinde biriktirdikleri belki de gün gelecek bambaşka birinin canını yakacak, o kişi bir diğerine yansıtacak ve bu zincir koskocaman bir çığ olarak karşımıza çıkacaktır.
 
Esma Ül Hüsna bize düzeni ve onun kaynağını anlatan muazzam bir bilgi bütünüdür, onlar bizlerin bir bütün olduğunu ve Evrenin bizlerin yansıttığı her enerjiyle tekrar kurulduğunu ve şekil aldığını anlatır.
 
Düşünün ki bizler görünmez ipliklerle birbirimize ve tüm yaratılışa bağlıyız, düşünün ki bu iplikler Esmalardır, onların muhteşem bilincini kendi muazzam potansiyelinizde ortaya çıkardığınızda şimdi belki de düşünemediğiniz ve hayal edemediğiniz ufuklar önünüzde açılacak, birey olarak elde ettiğiniz o yeni gücü bütün olarak nasıl yansıtabileceğinizi öğreneceksiniz.
 
Bu bilinçle yükselmeniz dileğiyle.
 
Sevgilerimle 

Levent AKKAYA / Rota Danışmanlık 
 

 

Sosyal paylaşım alanlarında veya yüz yüze gerçekleşen çalışmalarımızla birbirimize ulaşabilsek de biliyorsunuz ki bu alanlar farklı nedenlerle kısıtlanabiliyor, bu yüzden aşağıdaki linke tıklayıp, iki dakikanızı ayırarak ücretsiz olarak site üyemiz olursanız, her şeye rağmen bu kanaldan buluşabilir ve sizi aktivitelerimizden haberdar edebiliriz. 

 
ESMA ÜL HÜSNA ANAHTAR ÇALIŞMALARI

Anahtar çalışmaları, kişiye özel bilgiler kullanılarak hazırlanan 41 günlük harika çalışmalardır. Detaylı bilgi için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz. 

 
KİŞİYE ÖZEL MÜSELLES / VEFK ÇALIŞMALARI
(Marifetli Kareler)

Yaşam yolunuzda hedeflerinizle uyum içinde ilerlemenizi sağlayacak harika bir frekans düzenleyici olan Vefk dediğimiz uyum karelerini tamamen kişiye özel bilgilerinizle, sevgiyle taşıyacağınız objelerin üzerinde sizin beğeninize sunuyoruz.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linkleri inceleyebilirsiniz. 


 
 
REİKİ VE ENERJİ İNİSİYASYONLARI / UYUMLAMALAR

Reiki Evrensel yaşam enerjisinin hayatımızın her yönüne bilinçli olarak yönlendirilmesi şeklinde açıklanabilecek mükemmel bir öğretidir.

Reiki çalışmalarımızla ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz. 


 
 
İLETİŞİM ve RANDEVU

Sevgili dostlarım, çalışmalarımız hakkında bilgi almak ve / veya randevu oluşturmak için aşağıdaki iletişim bilgilemizden bize ulaşabilirsiniz. 
 
Yurt dışından çalışmalarımıza katılmak ve görüşmek isteyen dostlarımız numaramarımızı kaydederek bize whatsapp uygulamasından veya mail ile ulaşabilirler. Yurt dışı aramaları tarafımızdan yapılmamaktadır. 

Whatsapp iletişimlerinizde uzun cevap gerektiren sorularınız için telefonla konuşarak iletişim kurmanızı rica ederiz, sizleri bekletmek istemeyiz. 

Gsm / Whatsapp : 0533 682 78 78 (11:00 - 19:00)

E-mail : levent@rotaakademi.com

Selam ve sevgiyle

Levent Akkaya / Rota Danışmanlık

Çalışma saatlerimiz, Pazar günleri hariç, saat 11:00 - 19:00 arasındadır.

Telefonla iletişim konusunda bu saatlere özen göstermenizi rica ederiz.

Kısa mesaj ve mail ile her zaman bize ulaşabilirsiniz.